Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

933 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Candreva dhe Inter: detajet e fundit per t’u sqaruar

Candreva dhe Inter: detajet e fundit per t’u sqaruar
Bujar Berishaj

Antonio Candrea dhe Inter jane shume afer.

Pas darkes se mbremshme, sot ka pasur kontakte tjera sic raporton Sky Sport. Ka akoma detaje, te rendesishme megjithate, per t’u sistermuar, si menyra e pageses (Interi ofron 21+4 bonuse), formula – nese do te jete huazim me obligim blerje ose blerje definitive -.

Pastaj do te shkruhen kontratat, me kohen qe zgjat per shkak te kinezeve ne klub (kontratat me shume mundesi do te jene edhe ne kinezisht). Akoma edhe ndonje dite, por Antonio Candreva afrohet gjithnje e me shume te Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.