Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

949 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Candreva: “Goli? E rendesishme eshte skuadra”.

Candreva: “Goli? E rendesishme eshte skuadra”.
  • On 20/10/2016, 22:48

Kam shenuar nje gol shume te rendesishem, sidomos per skuadren. Jam i lumtur per kete. Jemi nje grup, nga neser do mendojme per ndeshjen e veshtire ne Bergamo. Keto jane fjalet e Antonio Candreva ne perfundim te ndeshjes per Inter Channel: “Nje ndeshje e veshtire, ata jan shume fizik dhe ne Premier po bejn nje kampionat te mire. E dinim qe do ishte e veshtire por deshironim tre piket.  Kemi provuar shume mundesi pasi kundershtart te studiojne dhe duke te njohur te vene ne veshtiresi. Roli im? Ne fakt 4-3-3 eshte pak me e lehte pasi ke mesfushorin qe te mbeshtet, ndersa ne 4-2-3-1 ke me shume pune. Per mua nuk ka shume ndryshim, e rendesishme eshte te japim maksimumin per skuadren.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.