Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,471 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Candreva, ja oferta e Interit! Lojtari…

Candreva, ja oferta e Interit! Lojtari…
Inter Club Staff

Pavarsisht zerave, edhe pse inekzistent, qe vijne nga Portugalia dhe flasin per nje ardhje te Nanit tek Interi, ai mund te quhet nje plan B, por kurresesi nje plan A per Interin.

Per klubin zikalter, Antonio Candreva mbetet i perzgjedhuri per krahun e djathte, edhe pse zikalterit po hasin shume veshtiresi ne tratativen me Claudio Lotiton: Presidenti i Lazios kerkon 25 milione euro dhe per momentin nuk pranon asnje lojtar tjeter ne marreveshje por vetem cash.

Nga ana e saj, Interi e ka bllokuar lojtarin – qe mesa duket po kerkon edhe shtepi ne Milano – dhe po punon me numrin nje te Lazios per ta bindur qe te pranoje nje oferte rreth 16-17 milione euro plus bonuset qe mund te kapin shifren totale te 20 milione eurove.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.