Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

812 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Candreva kthehet ne pole position per Interin. Agjenti shtyn per te mbyllur tratativen, Lotito…

Candreva kthehet ne pole position per Interin. Agjenti shtyn per te mbyllur tratativen, Lotito…
Bujar Berishaj

Emri i Antonio Candreva rikthehet ne mode per merkaton e Interit.

Federico Pastorello, agjenti i lojtarit, eshte duke shtyre per te mbyllur ne menyre pozitive kete tratative. Diferenca mes Interit dhe Lazios ekziston akoma, zikalterit nuk levizin nga 18 milione plus bonuset e ofruara edhe sepse Napoli pasi ka gjetur akordin me klubin lazial nuk ka gjetur ate me lojtarin.

Candreva deshiron Interin qe, megjithate, duhet te rrit oferten ne menyre per te bindur Lotiton edhe eshte e mundshme qe e ben sepse pasi qe pista Joao Mario ka deshtuar, ja qe emri i italianit kthehet ne pole position ne mesin e perforcimeve per Mancinin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.