Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,403 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Candreva, nuk i nënshtrohet vizitave mjekësore me Lazion: një tjetër sinjal që kalimi te Inter është shumë afër

Candreva, nuk i nënshtrohet vizitave mjekësore me Lazion: një tjetër sinjal që kalimi te Inter është shumë afër
Rinor Sopaj

Antonio Candreva dhe Inter, një martesë që është shumë afër të ndodhë. Anësori i cili ia ka bërë me dije presidentit Lotito që dëshiron të ndërroj ambient dhe të largohet nga Lazio, nuk i ka kryer akoma vizitat mjekësore me klubin, kështu duke iu nënshtruar vetëm disa kontrolleve terapeutike në Formello. Një nga sinjalet e shumtë që marrëveshja në mes dy klubeve tashmë është në detaje, me përfaqësuesin e Italisë që pritet ta veshë fanelën zikaltër shumë shpejt.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.