Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

595 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Candreva: “Tani ndeshje te veshtira. Milani? Nuk me intereson. Spalleti mua dhe Rafnihes na ka thene…”

Candreva: “Tani ndeshje te veshtira. Milani? Nuk me intereson. Spalleti mua dhe Rafnihes na ka thene…”
Inter Club Staff

Antonio Candreva ka analizuar, per mikrofonat e Inter TV, barazimin me Napolin.

Keto jane qene fjalet e italianit qe nuk duket aspak i kenaqur me kete barazim:

“Ka keqardhje sepse donim te fitonim. Duam t’i fitojme te gjitha nga ketu deri ne fund.”

“Mendoj se te dy ndeshjet me Napolin kane qene pothuajse te njejta. Duhet ti nisemi nga ketu. Do te jete nje mini-kampionat i veshtire. Na pret nje fund i madh i kampionatit.”

“Misteri kerkonte nga une dhe Rafinha qe te futeshim me shume ne mes te fushes kur sulmonim”.

“Milani sot fitoi? Nuk me intereson aspak.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.