Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

7,438 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Candreva tek Interi dhe 4-2-3-1 i Mancinit po mer forme! Sot zikalterit do te rreshtoheshin keshtu…

Candreva tek Interi dhe 4-2-3-1 i Mancinit po mer forme! Sot zikalterit do te rreshtoheshin keshtu…
Inter Club Staff

Me ardhjen e Antonio Candreva, i cili jepet nga te gjitha mediat si blerje e sigurte, do te mare forme edhe Interi i ri i sezonit 2016-2017. Sot per sot, formacioni i Roberto Mancinit, sipas La Gazzetta dello Sport, do te luante keshtu, ne nje rreshtim klasik 4-2-3-1.

Handanovic; Ansaldi, Miranda, Murillo, Erkin; Medel, Kondogbia; Candreva, Banega, Perisic; Icardi.

Pamje grafike e formacionit te Interit sipas La Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.