Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

328 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Capello elozhe Mazzarrit: “Nje Inter me identitet”

Capello elozhe Mazzarrit: “Nje Inter me identitet”
Andi Prifti

I intervistuar nga Radio Anch’io – Lo Sport, trajneri aktual i Rusise dhe ish-trajneri i Milanit dhe Romes, Fabio Capello, ka komentuar rezultatet e fundit te kampionatit te Serise A, ku mes te tjerave foli dhe per Interin duke i dhene merite trajnerit Walter Mazzarri: “Ai ka ende nevoje per kohe, por duket qe skuadra e tij ka nje organizim te mire loje dhe nje identitet si skuader.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.