Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

316 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Capello: “Interi ka bere nje ndeshje te mire”.

Capello: “Interi ka bere nje ndeshje te mire”.
Ardis
  • On 29/11/2018, 14:44

Ne fund te ndeshjes TottenhamInter, Fabio Capello ka komentuar mbi humbjen e skuadres se Luciano Spalletti-t. Ky eshte komenti i trajnerit:

“Do te isha i gezuar nese ne fushe do te qendronte Lamela, dhe nuk do te futej Eriksen. Inter-i ka bere nje ndeshje te mire, te kujdesshme”.

“Mbi golin e pesuar, mbrojtja dicka ka leshuar. Borja ka bere me te vertete nje ndeshje te mire. Tashme kujdes sepse PSV ka disa lojtare te rrezikshem”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.