Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 31, 2020

Scroll to top

Top

759 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Caprari: “Inter besoj tek mua, por nuk kam bere akoma asgje. Me Pescaren dua te tregoj se vlej per nje skuader Big”.

Caprari: “Inter besoj tek mua, por nuk kam bere akoma asgje. Me Pescaren dua te tregoj se vlej per nje skuader Big”.
  • On 18/07/2016, 14:56

Nga grumbullimi ne Palena vijne fjalet e blerjes se re te Inter i cili eshte lene tek Pescara edhe per 1 vite. “Jam i lumtur per destinacionin e ri. Inter ka besuar tek mua dhe kjo do te thot shume, por nuk kam bere akoma asgje, nese dua te jem nje lojtar per klub te madh duhet ta tregoj kete vite. Dua te bej mjaftueshem per te arritur objektivin e qendrimit ne Serie A, personalishte dua te arrij nje numer dyshifror golash kete sezon”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.