Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,782 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Caressa: “Interi do te beje nje seri fitoresh. Pres nje faze te dyte te cmendur sepse…”

Caressa: “Interi do te beje nje seri fitoresh. Pres nje faze te dyte te cmendur sepse…”
Inter Club Staff

Caressa eshte i bindur dhe beson shume tek Interi, e kete gje ai e shprehu sot ne nje interviste.

 “Une jam shume i bindur qe Interi do te beje nje seri fitoresh qe do te habise te gjithe sportdashesit Italian e jo vetem tifozet e Interit. Mendoj realisht qe Interi do te beje nje faze te dyte kampionati te cmendur.”

Keshtu eshte shprehur gazetari i njohur Italian Fabio Caressa per Radio Deejay. Ai ka bere nje parashikim per nje fund sezoni prej skuadre te madhe per Interin. Sipas tij, arsyeja kryesore qe ka kete mendim eshte Mancini dhe blerjet e merkatos se dimrit e se Interi i ka te gjitha kartat ne rregull per ta bere dicka te tille.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.