Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,349 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Carolina Marcialis: “Dashuria e Cassanos me Interin…”

Carolina Marcialis: “Dashuria e Cassanos me Interin…”
Xhorxh Gellci

Me nje tweet te pak minutave me pare, Carolina Marcialis, bashkeshortja e Antonio Cassanos ka bere te kuptohet se aventura e talentit barez me Interin ka perfunduar ketu. Ne fakt, Marcialis ka postuar ne Twitter nje artikull te revistes Oggi qe thote kete:

“Antonio Cassano dhe Carolina Marcialis: dashuri e pafund. Por me Interin jemi me te vertet ne momentet e fundit. Vazhdojne pa asnje re pushimet e Cassanos, qe pas Cannes do te vazhdoje pushimet ne Greqi. Dashuria shkon si kurre me mire. Por mbi jeten profesionale ka nje problem: Interi ka shkarkuar Cassanon, qe vitin e ardhshem duhet te luaje ne Parma. Qytet i afert: ndoshta familja Cassano mund te vazhdoje te jetoje ne te njejten shtepi te mrekullueshme ne Milano.

VERE E NXEHTE – Me pak fjale, Antonio nuk mund te rrije i qete as ne vere. Gjate vitit 2012 ka ardhur lajmi i mrekullueshem per shtatezanine e dyte te Carolina Marcialis. Tani vjen ajo e nje shpernguljeje futbollistike. Por Antonio ka kuptuar qe prioriteti eshte familja, dhe familja eshte nje spektakel.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.