Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

165 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cassano do te largohet, Stramaccioni ndihet i tradhetuar…

Cassano do te largohet, Stramaccioni ndihet i tradhetuar…
Inter Club Staff

Antonio Cassano dhe Interi jane te destinuar te ndahen.

Kete gje e ka shpjeguar Massimiliano Nebuloni per Sky: “Andrea Stramaccioni ndihet i tradhetuar nga Cassano sepse ate e kishte dashur ai personalisht, duke ofruar tek Milani Pazzinin. Pas asaj sjellje te nje muaj e gjysem me pare, situata ka ndryshuar. Strama eshte ndjere i tradhetuar personalisht e jo vetem profesionalisht, dhe ajo qe u thye veshtire se do te ngjitet serisht, e keshtu sezonin e ardhshem ne sulmin e Interit veshtire te ket vend per Cassanon!”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.