Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,204 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cassano: “Falenderoj Morattin, Branca dhe Ausilio, por jo Mazzarrin…”

Cassano: “Falenderoj Morattin, Branca dhe Ausilio, por jo Mazzarrin…”
Xhorxh Gellci

Dite prezantimi per Cassanon ne shtepine e Parmes. Sulmuesi barez u transferua tek ekipi emilian ne operacionin Belfodil. Dhe natyrisht, ish numri 99 zikalter do te fliste edhe per eksperiencen e sapo mbyllur me Interin, skuader qe ka qene tifoz qe femije: “Falenderoj Morattin, Branca, dhe Ausilio, por jo Mazzarrin, sepse perpara se ai te firmoste me ka thene qe isha nje titullar fiks, dhe pastaj nje titullar per te shkuar ne shtepi. Me ka shtyre qe te largohem. Une jam larguar nga Interi sepse nuk hyja ne planet e trainerit. Te gjithe duhet te jene te vetedijshem per te patur Antonion, ne te mire dhe ne te keq. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.