Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

227 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cassano: “Inter do kape Champions. Mazzarri? Nuk me behet vone per te dhe…”

Cassano: “Inter do kape Champions. Mazzarri? Nuk me behet vone per te dhe…”
Andi Prifti

Antonio Cassano eshte rikthyer te flase per Interin, duke mos i fshehur problemet me Walter Mazzarrin. Ja deklaratat e ish-lojtarit te Interit te leshuara per Pierluigi Pardo te SportMediaset: “Interi do te beje gjera te medhaja dhe do te vendoset ne top tre vendet e para ne kampionat. Ka nje trajner shume te mire, por jo nje njeri te mire. Jam interist dhe do mbetem gjtihmone i tille. Nuk me behet vone fare per te.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.