Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,522 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cassano-Inter, jemi afer! Ja detajet e kontrates dhe te rejat e fundit…

Cassano-Inter, jemi afer! Ja detajet e kontrates dhe te rejat e fundit…
Inter Club Staff

Nepermjet profilit te tij Twitter, Paolo Bargiggia jep nje lajm shume te rendesishem rreth, rikthimit shume te mundshem, te Antonio Cassanos tek Interi.

Sipas asaj qe tregon gazetari i SportMediaset ne mengjesin e sotem eshte arritur marveshja nepermjet telefonit me fantazistin Barez dhe drejtorin sportiv te Interit Piero Ausilio. Behet fjale per nje kontrate per 6 muajsh me opsion per sezonin tjeter. Marveshja duhet te formalizohet ne momentin qe do te zyrtarizohet largimi i Osvaldos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.