Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

197 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cassano lajthit totalisht: “Marotta nuk ja ka idene futbollit. Duhet te me thote mua faleminderit qe…”

Cassano lajthit totalisht: “Marotta nuk ja ka idene futbollit. Duhet te me thote mua faleminderit qe…”
Inter Club Staff

Kesaj radhe Antonio Cassano eshte rikthyer te flase perseri per ceshtjen Beppe Marotta dhe nuk i ka kursyer fjalet e ashpra ne drejtim te CEO-s se Interit.

Ish-lojtari eshte kapur nga ‘Striscia la Notizia’, ku ata i kane dhene trofeun talles ‘Tapiro D’oro’ per fjalet e tij per Tottin dhe per Marotten.

“Zeman thote se Totti do te mbahet mend nga e gjithe bota e futbollit dhe une maksimumi do te njihem ne Bari?”

“Ah, flet edhe ai tani. Nga eshte zgjuar? Nga varri? Nuk kam qene kurre nje xheloz ndaj te tjereve dhe as nje papagall.”

“Une kam nje familje te mrekullueshme, kam punuar per kete dite, luaj padel. Kjo eshte jeta ime ne kete moment.”

“Ne Itali ka shume bythelepiresa. Marotta duhet te me thote faleminderit mua, Antonio Cassanos, qe shkoi te Juventusi.”

“Rezultatet i ka bere ketu ne Genova. Ato rezultate i sheh ende naten ne enderr. E them perseri qe ai nuk ja ka idene futbollit.”

“Lojtaret e Sampdorias ai as nuk i njihte. Eshte nje njeri qe ka lidhjet e veta ne gazeta dhe neper media dhe vetem kaq.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.