Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,592 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cassano: “Mazzarri, trajner i madh, por…”

Cassano: “Mazzarri, trajner i madh, por…”
Xhorxh Gellci

Antonio Cassano ka folur sot per tekniket qe ka patur ne karriere. Komplimentat e zakonshem per Fabio Capello, ndersa per Stramaccionin dhe Mazzarrin, gjykimi ka qene me i ashper:

Capello? Numri 1. Allegri? Trajner i madh. Mazzarri? Trajner i madh por… kjo ‘por’ eshte per personin, jo per teknikun. Stramaccioni? Me beni pyetjen e rradhes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.