Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

352 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cassano nuk permbahet: “E falenderoj Milanin qe me shpetoi jeten, por Interi per mua ishte…”

Cassano nuk permbahet: “E falenderoj Milanin qe me shpetoi jeten, por Interi per mua ishte…”
Inter Club Staff

Si gjithmone, ai ka folur ne ‘Bobo TV’, ne Twitch. Po flasim per Antonio Cassano qe kesaj radhe eshte ndalur te dashuria e tij per Interin.

Kjo gje ka bere qe ai te ktheje permbys gjithcka kur ishte tek Milani per te veshur fanellen e Interit e duke u transferuar ne Milanon qe vlen, ate zikalter.

“Une u largova nga Milani per faktin e thjeshte sepse me doli mundesia per te shkuar te Interi qe ishte skuadra e zemres time.”

“Nuk u fsheha pas nje gishti. Ishte deshira ime dhe zemra ime me thoshte te beja kete gje. Por une do e falenderoj gjithmone Milanin.”

“Milani me shpetoi jeten dhe beri shume per mua. Por ne ate kohe permbysa gjithcka dhe bera shume rremuje per te shkuar te skuadra ime e zemres.”

“Gjithesesi une do ta falenderoj gjithmone Milanin per ate qe kane bere per mua.”

Me pas, ai eshte ndalur te momenti pozitiv qe po kalon Interi: “Interi eshte solide qe ne daten 6 janar qe kur eshte rinisur Serie A.”

“Per me shume, edhe kundershtaret po bejne shume gabime. Per te humbur kampionatin do te duhej nje kthim i botes permbys.”

“Po shikoj nje Inter qe me kujton Juventusin e pare t e Contes. Dine si te sillen dhe si te marrin rezultatin qe eshte ne fund te dites ai qe vlen.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.