Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

899 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cassano sulmon Stramaccionin: “Njeriu me i keq qe kam njohur ne futboll. Ja bera mire qe…”

Cassano sulmon Stramaccionin: “Njeriu me i keq qe kam njohur ne futboll. Ja bera mire qe…”
Bujar Berishaj

“Stramaccioni eshte personi me i keq qe kam takuar ndonjehere ne boten e futbollit”.

Jane fjalet e Antonio Cassanos qe kthehet te flas per eksperiencen e tij te Interi me Andrea Stramaccionin dhe perleshjen qe kishin pasur.

“Kam takuar shume persona te keqinje, por ai…”, jane tjera fjale te Cassanos per Stramaccionin. Ate qe fillimisht dukej trajneri perfekt per te por qe raporti mes tyre nuk shkoj sic duhet.

Ka folur keshtu per Sky Sport, ish-sulmuesi i Interit qe pastaj ka komentuar rreth trajnerit dhe raportit me te: “Nuk ka qene nje person i ndershem, i fjales. Te thoshte dicka tjeter para ftyres dhe dicka tjeter prapa”.

“Ka ndodhur rralle kur kam perdorur grushtet me dike por me te ishte e drejte. Ishte nje peson qe nuk me pelqente, nuk me pelqen dhe nuk do te me pelqej”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.