Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,581 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Castellacci: “Osvaldo shkon ne shtepi, ja arsyet”

Castellacci: “Osvaldo shkon ne shtepi, ja arsyet”
Bujar Berishaj

Ne konferencen per shtyp te mbajtur pasdite nga kombetarja italiane ka folur mjeku, dr. Castellacci, edhe per situaten e Pablo Daniel Osvaldo. Keto jane fjalet per sulmuesin, qe eshte kthyer ne Appiano:

“Osvaldo? Eshte paraqitur me nje inflamacion. Kemi qene te paralajmeruar nga stafi mjeksor i Interit, por pas ndeshjes ai eshte rritur dhe trajneri ka vendosur qe ta le jashte.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.