Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

265 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Catania-Inter, drejtimi i ndeshjes i besohet Damato-s.

Catania-Inter, drejtimi i ndeshjes i besohet Damato-s.
Ardis
  • On 29/08/2013, 12:49

Do te jete Antonio Damato arbitri i Catania-Inter, ndeshje e vlefshme per javen e dyte te Serie A e programuar te dielen ne mbremje tek Massimino. Arbitri puliez do te asistohet nga Posado dhe Marrazzo, me Dobosz si arbiter te katert.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags