Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 14, 2022

Scroll to top

Top

AtalantaInter

Spalletti per Sky: “Humbja me shkaterron. Pas nje humbje si kjo ajo qe duhet bere eshte ta…”

11/11/2018, 19:10 |

I intervistuar ne Sky Sport, tekniku i Inter-it, Luciano Spalletti mbi humbjen ne fushen e Atalanta-s. Keto jane fjalet e tij:

“Ata kane bere shume here me mire se ne në pjesen e pare, me pas ne pjesen e dyte … Read More

NOTAT – Handanovic fluturon dhe shpeton, por mbrojtja le per te deshiruar.

11/11/2018, 16:40 |

Keto jane notat per ndeshjen Atalanta-Inter, nje performance jo e nivelit te Interit qe kemi pare keto 7 ndeshje.

HANDANOVIC 7 – Pak mbas minutes se 3′, gjendet gati per dopio pritje ndaj Zapata-s dhe Hateboer. Kalohet nga krosi … Read More

Spalletti: “Radja jashte. Brozo? Top player, ka busull me vete. Mou? Mos e ngacmoni luanin…”

10/11/2018, 19:55 |

Mbas barazimit me Barcelonen ne Champions League, Interi do te kthehet serish ne fushe neser ne oren 12:30 kunder Atalantes.

Ne prag te ndeshjes , trajneri zikalter Spalletti ka folur ne konferencen per shtyp:

INTERTV

“Morali i skuadres eshte i … Read More

Moratti: “Spalletti ka kuptuar si te beje Interin te funksionoje. Gasperini? Ja pse e shkarkova…”

07/11/2018, 19:20 |

Massimo Moratti, ish presidenti i Inter-it, ka dhene nje interviste te gjate ne mikrofonat e CalcioAtalanta.it, per te folur jo vetem per momentin e skuadres zikalter por edhe per kundershtaret e rradhes te Luciano Spalletti-t, Atalanta.

Nese ka gjetur zgjidhjen … Read More