Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 6, 2020

Scroll to top

Top

Champions League

Milani kur lind dielli dhe Interi kur perendon, dy skuadra, dy filozofi te ndryshme: Ja ndryshimet!

16/10/2018, 18:37 |

Sfida ndermjet Inter-it dhe Milan-it do te jete nje ndeshje midis dy ekipeve rrenjesisht te ndryshme midis tyre.

Nje nga ndryshimet më me zë midis dy formacioneve persa i perket menyres dhe kohes per te gjetur golin:

Sic analizon Corriere … Read More

Gazzetta – Barcelona, ankth per Suarez: mungon ndaj Interit? Ja gjendja dhe demtimi qe ka pesuar ai

09/10/2018, 18:45 |

Alarmi Suarez ne Barcelone: ai eshte ne rrezik per ndeshjen ndaj Interi!

Edhe Gazzetta dello Sport e konfirmon kete gje ne numrin e saj te perditshem.

Ja cfare shkruan media e shkruar shume e njohur italiane sot per kete ceshtje:

Read More

Spalletti eshte arsyeja pse zikaltrit nuk jane dorezuar ne Champions.

04/10/2018, 15:22 |

Luciano Spalletti nuk ka pasur asnjehere frike te “lundroje” ne boten e Interit. Nuk ka rruge te mesme per zikaltrit dhe Spalletti kete gje e ka kuptuar menjehere. Dje, ne konference per shtyp, eshte perqendruar tek fakti se skuadra nuk … Read More

Spalletti: “Cfare nuk shpikem per te ardhur ketu, le te japim gjithcka tani. Neser pres qe skuadra…”

02/10/2018, 20:27 |

Mbas deklaratave te leshuara per konferencen per shtyp te Handanovic dhe de Vrij, eshte rradha e Luciano Spallettit per te folur ne konferencen per shtyp mbi ndeshjen e Champions League midis Interit dhe PSV-se.

Keto jane pergjigjet e teknikut … Read More

De Vrij: Neser nje ndeshje e veshtire, por jo decizive. Pikat e forta te PSV.

02/10/2018, 19:29 |

Stephan de Vrij eshte lojtari qe shoqeron Samir Handanovic ne konferencen per shtyp ne prag te ndeshjes se Champions League kunder PSV Eindhoven. Keto jane fjalet e mbrojtesit hollandez:

Stefan, mbas transferimit tek Inter, si ndihesh? “Ndihem shume mire ne … Read More