Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 14, 2022

Scroll to top

Top

ChievoInter

Perisic: “Sot realizova gol, por kemi humbur: atehere nuk vlen asgje”.

22/12/2018, 22:20 |

Ivan Perisic i eshte pergjigjur pyetjeve ne InterTV mbas barazimit  kunder Chievo-s. Nje Perisic shume i zemeruar:

“Goli? E kam dhene shpeshhere, qe nuk eshte e rendesishme se kush realizon gol, por qe Interi te fitoje. Sot kam realizuar gol, … Read More

Vecino: “Me vjen keq qe humbasim pike ne kete menyre. Ndihem mire…”

22/12/2018, 22:10 |

Matias Vecino eshte rikthyer te luaje kunder Chievo-s, mbas nje mungese relativisht te gjate, dhe ka komentuar mbi ndeshjen kunder Chievos ne mikrofonat e InterTV:

“Besoj se kemi krijuar disa raste, me vjen shume keq qe i kemi humbur dy … Read More

D’Ambrosio: “I kerkonim me cdo kusht tre piket sot, na ka munguar ligesia”.

22/12/2018, 22:03 |

Danilo D’Ambrosio ka komentuar barazimin kunder Chievo-s ne mikrofonat e InterTV:

“I kerkonim me cdo kusht tre piket, por nuk ja kemi arritur. E dime qe ne Serie A nese nuk arrin te mbyllesh ndeshjen do te pesosh gol”.

“Na … Read More

Spalletti: “Interit i mungon ligesia ne momentet e duhura”.

22/12/2018, 21:51 |

Interi ka marre nje barazim kunder Chievo-s, 1-1. Perisic zhgenjen zikaltrit. Ne fund te ndeshjes ne Bentegodi, ne mikrofonat e Sky Sport ka folur trajneri i zikalterve Luciano Spalletti:

Sa i zemeruar jeni mbas ketij barazimi? “Ka ndodhur e njejta … Read More

NOTAT – Perisic, ndeshje serioze. Icardi, me mire ne rolin e 10. De Vrij, pavendosmeri fatale.

22/12/2018, 21:32 |

Keto jane notat per ndeshjen kunder Chievo-s, Interi meritonte fitoren por finalizimet ne pjesen e dyte mungojne, pavaresisht rasteve te shumta.

HANDANOVIC 5.5 – Ben nje pritje madheshtore ne goditjen me koke te Pellisier, por ne rastin e golit te … Read More