Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

derby della madonnina

Moratti: “Derbi me i bukur? Do ju them nje derbi fantastik. Eshte ai kur Mourinho…”

11/10/2018, 19:24 |

Ish presidenti zikalter Massimo Moratti, ka folur mbi derby-n me kusherinjte e Milan-it.

Mbas ndeshjeve te kombetareve, Inter-i do te kete dy ndeshje shume te rendesishme: ne kampionat, derby-n kunder Milan-t dhe ne Champions League ndeshjen kunder Barcelona-s.

Mbi ndeshjen … Read More

CorSera – Icardi-Higuain, jo vetem derby: ja prapaskena qe i ben ata te urrehen me njeri-tjetrin

09/10/2018, 15:32 |

Te dy lojtaret po luftojne edhe per nje vend ne kombetaren e tyre qe per momentin i perket kapitenit zikalter.

Sfide brenda sfides, sic ndodh shpesh, eshte midis dy sulmuesve. Mauro Icardi dhe Gonzalo Higuain do te jene simbolet e … Read More