Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 7, 2020

Scroll to top

Top

Editoriale

Inter, rifillon nga ketu: keto jane 6 «shtyllat» e te ardhmes. Te pakten te pashitshem…

09/04/2013, 17:14 |

Endrra te parealizuara. Shpresa e fundit per te shkuar ne Champions League zbehet kunder murit juventin. Tashme vendi trete eshte nje mirazh prasktikisht i paarritshem. Por Inter-i duhet te ringrihet dhe te nderoje finalen e kampionatit, gjithashtu duke u … Read More

Nje vit i Strama-s

08/04/2013, 23:36 |

A – ANTONIO CASSANO. E do ai, del garant per te, e imiton – Oh Strama bbene bbene – ben shaka duke thene – Po iu rrefej se jemi prej dy muajsh bashke – e vlereson ate per rolin deciziv qe ka … Read More

Sulmi i se ardhmes: Idete jane 4-2-3-1 e 4-3-3! Icardi, Botta, Sanchez, Milito dhe…

21/03/2013, 13:50 |

Nje sulm endrrash. Te pakten keshtu duket kur e lexon!

Per sezonin e ardhshem Interi po programon me ide te qarta dhe te rendesishme repartin e sulmit, i cili ka qene shume i vaket kete sezon, ne te cilin ka … Read More

Dy anet e monedhave: Mikpritja vs Intriga 1-0.

01/01/2013, 20:00 |

Ne fakt te them te drejten nuk di nga tja nis, sepse deri ne momentin qe e perjetova, me dukej nje situate surreale per tu perjetuar, shume larg imagjinates time. Gjithcka ka te beje me Inter Club Albanian, … Read More