Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Fokus

Gazzetta – Inter-Juventus epokale. Moratti, Thohir, Cuchu…

14/09/2013, 11:13 |

Sipas Gazzetta dello Sport, Inter-Juventus e sotme do te jete epokale. Motivet? Epokale eshte nderrimi i mundshem dhe i pashmangshem i pronesise se shoqerise zikalter. Mund te mos jete ndeshja e fundit e Interit me Massimo Morattin ne … Read More

Spinelli: “Zemra ime eshte gjysem interiste. Moratti…”

13/09/2013, 14:27 |

Perpara zyrave te Lega Serie A, Aldo Spinelli, presidenti i Livornos, ka folur per ndeshjen e neserme midis Interit dhe Juventusit. Perpara faktit se kjo mund te jete ndeshja e fundit me bardhezinjte per Massimo Morattin president, SpinelliRead More

Stramaccioni mbi Inter-Juventus: “Do te fitojme neve…”

12/09/2013, 23:54 |

Mbas pjeses se pare te intervistes se dhene nga Stramaccioni ku ka folur per raportin e tij me Morattin, SKY ka publikuar pjesen e dyte te intervistes te ish-trajnerit zikalter qe ka shprehur parashikimin e tij mbi Inter-Juve: “Do … Read More

Juan: “I trembem Vidalit. Fitorja jone ne Torino…”

12/09/2013, 16:37 |

Juan Jesus eshte gati, te shtune ne San Siro do te jete Juventusi, mbas proves se djeshme, Rai Sport ka publikuar intervisten e dhene nga mbrojtesi brazilian: “Interi duhet te synoje sa me larte qe te arrije objektiva sa … Read More