Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Inter Club Albania

Nainggolan, ne oret e fundit Interi ka intensifikuar presingun: gati nje oferte 55-60 milione per Romen!

10/07/2017, 9:55 |

Ne oret e fundit, Interi duket se ka intensifikuar presigun tek Roma per Radja Nainggolan.

Sipas asaj qe zbulon Gazzetta dello Sport kete mengjes, kontaktet ndermjet klubeve kane ekzistuar prej kohesh per mesfushorin belg, por ne … Read More

Vera e Interit: Nis me turne ne Turqi! Ja kalendari, kundershtar Simeone me Atelticon…

16/06/2016, 12:45 |

Te reja per sa i perket veres zikalter vijne direkt nga Turqia.

Lajmi per nje miqesore me Besiktas qe eshte fiksuar ne fillim te Gushtit kishte kohe qe qarkullonte, por gjate dites se sotme kane dale … Read More

EKSKLUZIVE – Agjenti i Manaj: “Inter do ta blej. Shqipëria? De Biasi do të zgjedh pas pak. Ka personalitet dhe përulësi. Ausilio një ditë më ka thënë se…”

12/05/2016, 18:00 |

Edhe pse në fushë e shohim më pak se të tjerët, ai është një lojtar shumë i dashur për interistat, sidomos për ata shqiptar. Po flasim për Rey Manaj, 19-vjeçarin me origjinë nga Lushnja, i lidhur ngushtë me fanellën zikaltër, … Read More

Udhetim me autobus per 29 ore. Nga Tirana duke enderruar nje selfie me Shaqirin…

18/04/2015, 20:32 |

Pavaresisht klasifikimit dhe derbyt qe nuk eshte sic ka qene me pare: nje odise e 29 oreve ne autobus per 56 tifoz te Inter Club Albania qe jane nisur nga Tirana. Te shperblyer, njehere ne Appiano, nga Shaqiri: … Read More