Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2021

Scroll to top

Top

InterBarcelona

Inter, mund tja arrije: San Siro enderron mrekulline, Spalletti mbeshtetet tek 4-3-3 dhe Nainggolan.

06/11/2018, 13:05 |

Pritje me ne fund po mbaron; kete mbremje Inter-i eshte gati te hape lufte ndaj Barcelone-s. Luciano Spalletti i karikuar si kurre me pare ne konferencen per shtyp, do te aktivizoje nga minuta e pare Radja Nainggolan, qe mungoi ne … Read More

Spalletti: “Ne jemi Interi, nuk kemi as frike e as zili askend. Ndaj Barcelones…”

05/11/2018, 21:52 |

Luciano Spalletti ka folur ne prag te ndeshjes Inter-Barcelona. Kjo eshte intervista e plote ne shqip e Luciano Spalletti-t:

Sa besim ju kane dhene rezultatet e fundit per llojin e ndeshjes qe duhet te luani? “Gjithmone kemi thene qe mund … Read More