Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

InterFrosinone

Lautaro Martinez: “Jam shume i lumtur per golin. Por duhet te dini gjithashtu se detyra ime eshte…”

25/11/2018, 1:05 |

Interi arriti te fitonte 3-0 ndaj Frosinones ne ndeshjen e djeshme dhe njeri nga protagonistet e ndeshjes ishte pikerisht i riu argjentinas Lautaro Martinez. 

Hapsirat per te kete sezon kane qene shume te pakta, por ai ka ditur gjithmone te … Read More

Spalletti, cfare fjalesh per Politanon: “Kur luan tek Interi ke peshe tjeter. Per mua ai sot ishte…”

25/11/2018, 0:45 |

Interi arriti te fitonte ndaj Frosinones ne nje San Siro edhe njehere tjeter te tejmbushur me rezultatin 3-0. 

Golat per zikalterit u shenuan nga Keita dhe Lautaro Martinez, por ne fushe shkelqeu edhe nje lojtar tjeter qe nuk arriti dot … Read More

NOTAT – Keita, tashme mos u ndal me. Lautaro shkelqim prej Top Player. Por eshte Politano, ai qe e shpartallon ndeshjen.

25/11/2018, 0:17 |

Interi e nis ne menyren me te mire te mundshme serine e ndeshjeve pas pauzes se kombetareve.

Ndeshja mbaroi me rezultatin 3-0 kunder Frosinone-s, me gola te realizuar nga Keita Balde, dopiete dhe Lautaro Martinez.

Me poshte keni vleresimet ne … Read More

Analize Inter-Frosinone – Nje tjeter mundesi per Lautaro Martinez, Joao Mario dhe Keita Balde

24/11/2018, 18:27 |

Kthehet kampionati mbas ndeshjeve te kombetareve dhe Interi e rifillon duke mikepritur Frosinone-n ne nje San Siro serish te tejmbushur. Do te jete ndeshja e pare e nje rrugetimi te komplikuar per zikaltrit, qe me pas do te perballen me … Read More