Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

InterGenoa

Inter, kunder Genoas pjeserish turn-over. Libero: “Spalletti po mendon per Barcan…”

03/11/2018, 12:13 |

Zgjedhjet e mundshme te teknikut zikalter.

Inter-i i Spalletti-t nuk ka ndermend te ndaloje: zikaltrit presin ne San Siro Genoa-n, qe vjen nga barazimi me Juventus-in dhe humbjen ne fund kunder Milan-it.

Nje kundershtar qe nuk duhet nenvleresuar, pavaresisht se … Read More