Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2018

Scroll to top

Top

Merkato

(Foto) – Branca takon Catanian: Ja emrat. Longo…

13/06/2013, 20:10 |

Marco Branca dhe Pablo Cosentino jane takuar perseri. Ka edhe nje foto ekskluzive nga websiti zyrtar i Gianluca Di Marzio. Sipas ekspertit te merkatos, pas takimit me Cagliarin, Marco Branca ka takuar menjehere zevendes presidentin e Catanias. Nga … Read More

Branca ne disa fronte. Takim me te derguarin e Anzhit per Guarin.

13/06/2013, 20:03 |

Direkt nga Sky Sport 24, Gianluca Di Marzio ka treguar edhe nje takim tjeter te Marco Brancas qe deri ne kete moment kishte ngelur sekret. Drejtori teknik i Interit ka qene me pare ne nje hotel te Milanos … Read More

Sky – Agjenti i Nainggolan është ende duke pritur një tjeter ofert për klientin e tij

13/06/2013, 17:09 |

Përpjekjet e Interit për transferimin e Nainggolan sot filluan me një seriozitet shume më të madh. Branca takoi presidentin e Cagliarit, Massimo Cellino për të biseduar më shumë rreth transferimit të Raxhia Nainggolan.

Por sipas Sky … Read More

Rojo, Inter-i eshte afer.

13/06/2013, 16:35 |

Agjenti i argjentinasit te Sporting Lisbona-s Marcos Rojo, Burak Yiğitbaşı ka thene se e ardhmja e lojtarit do te vendoset «pak me vone». Largimi i argjentinasit nuk eshte nje prioritet absolut i klubit te Lisbona-s, por  ne te njejten koh … Read More

Gazzetta – Nese Duncan do te largohet, formula do te jete vetem nje…

13/06/2013, 16:24 |

Keto dite eshte perfolur shume per te ardhmen e mesfushorit te ri te talentuar te Interit, Alfred Duncan i cili ka shkelqyer me Livornon ne Serie B. Ai eshte shume i kerkuar nga shume ekipe ne Serie A … Read More

Inter, sa shume largime: Ja te gjithe me radhe repart pas reparti!

13/06/2013, 15:59 |

Sipas mediave Italiane, pas rikthimeve te lojtareve nga huazimet, blerjeve te reja, si dhe lojtaret nga sezoni i kaluar, numri i skuadres aktuale te Interit do te ishte plot 45 lojtare.

Mediat Italiane, ne vecanti Tuttosport … Read More

Branca ne dreke me Cellinon e Cagliarit: Sprint per Nainggolan! Ndersa Moratti…

13/06/2013, 15:21 |

Interi ka nisur sprintin per Radja Nainggolan. Tashme eshte ne gare koke me koke sebashku me Romen, dhe nga Sky Sport 24 vjen nje lajm i fundit dhe mjaft i rendesishem.

Ja cfare u raportua pak … Read More

Stankovic: “Lamtumire Inter? Jo, mund te qendroj ketu. Varet nga Mazzarri.”

13/06/2013, 14:11 |

Nga Pionir, nje stadium i njohur ne Beograd kuka marre pjese ne nje ndeshje basketbolli mes Yllit te Kuq dhe Partizanit te Beogradit, Dejan Stankovic ka bere disa deklarata te rendesishme per sa i perket nje zgjidhjeje te … Read More

Moratti Barcelones: “Handa? 30 milion ose nuk behet” Nese largohet…

13/06/2013, 9:19 |

23 nuk mjaftojne. Kjo ka qene pak a shume pergjigjia e Massimo Morattit kunder sulmit te Barcelones per te marre Samir Handanovic. Per kete flet sot Gazzetta dello Sport, sipas te ciles, Barca ka ofruar plot 23 milion … Read More

Ausilio shikon tek Novara: Bardi kthehet, eshte folur edhe per Biraghin

12/06/2013, 20:41 |

Eshte mbyllur plotesisht rikthimi i Francesco Bardit tek Interi: mbreme drejtori sportiv Piero Ausilio ka takuar drejtuesit e Novares sebashku me Ariedo Braida te Milanit. Me Ausilion sipas asaj qe thuhet drejtuesit e Novares, kane folur edhe per … Read More

Sky – Mbaye dhe Duncan: 11 milione te refuzuara, por…

12/06/2013, 20:39 |

6 Milion per Duncan dhe 5 Milion per Mbaye. Respektivisht nga Sunderland dhe Monaco Inter ka refuzuar ne total 11 milione euro per 2 te rinjte e saj, por Andrea Paventi siguron qe Interi i ka refuzuar ofertat … Read More

Sky – Nainggolan pelqehet shume. Por Interi tani…

12/06/2013, 20:24 |

Nga studiot e Sky Sport, Gianluca Di Marzio ka bere nje permbledhje rreth te ardhmes se Radja Nainggolan: “Ne Inter Nainggolan pelqehet shume, por gjithashtu edhe tek Milan dhe Roma. Personalisht mendoj se verdhekuqet e Romes jane ne … Read More

De Grandis: “Veshtire per Osvaldo. Nese ai vjen Icardi do te largohet…”

12/06/2013, 16:54 |

Stefano de Grandis, opinionist i Sky, ka komentuar zerat qe Osvaldo eshte objektivi numer nje ne merkaton e Interit per sezonin e ardhshem: “Per Osvaldo besoj se nuk do te kryhen tratativat. Interi mori Icardi dhe ne nentor … Read More

Corriere – Kater levizjet qe Mazzarri i ka kerkuar Brances

12/06/2013, 15:00 |

Sipas Corriere dello Sport, pervec ofertave per Guarin, Mbaye dhe Duncan, ne takimin e djeshem te merkatos ndermjet Brancas, Ausulios dhe Morattit, eshte folur edhe per blerjet qe do te behen.

Nga Pallati Saras eshte gati … Read More