Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 7, 2019

Scroll to top

Top

Merkato

GdS – Mazzarri ka kerkuar nje sulmues qendror: ja idete

03/06/2013, 15:23 |

Ne pritje per te kuptar se a do te sjelli apo jo para partneri i huaj, Interi mban nje sy edhe ne frontin e sulmit. Sipas asaj qe shkruan Gazzetta dello Sport, Mazzarri ka kerkuar nje njeri me … Read More

Agj. Handanovic: Basta? Them Inter. Handa? Gjithcka e hapur, por…”

03/06/2013, 14:37 |

Federico Pastorello, agjent se bashku me bashkeshorten Klaudia te Samir Handanovic, shpjegon ne Sky Sport 24 situaten e portierit zikalter dhe zerat mbi Barcelonen: “Tashme ne Itali jane te gjithe te shitshem per nevoje te ardhurash, jo vetem … Read More

Sky – Mazzarri ka kerkuar 3 ose 4 lojtare. Per Guarin dhe Cambiasso…

03/06/2013, 14:31 |

Nga studiot e Sky Sport 24, Andrea Paventi shpjegon situaten lidhur me merkaton e Interit: “Mendoj se jane bere tre ose kater kerkesa nga ana e Mazzarrit per merkaton. Me pare duhet te shitet ne disa fronte, psh … Read More

Sky – Ranocchia deshiron te qendroje, por me 18-20 milion…

03/06/2013, 13:26 |

Andrea Ranocchia ka ne mendje vetem nje mendim: ate te qendrimit tek Inter dhe afirmimit me kete klub, pavaresisht zerave te merkatos ne drejtim te tij vazhdojne te shtohen. Keshtu thote Andrea Paventi per Sky Sport, sipas te … Read More

GdS – De Laurentiis Morattit: “Do Behramin dhe Zunigen? Me jep…”

03/06/2013, 11:19 |

Tani qe Mazzarri ka marre ne kontroll Interin dhe te enjte eshte prezantimi, zikalterit po punojne ne merkato per ti dhene ish teknikut te Napolit nje skuader te pershtatshme per lojen e tij.

Dy emrat e … Read More

(Video) Paulinho, super gol ne ndeshjen kunder Anglise…

02/06/2013, 23:14 |

Kur flitet per Interin, ai shenon. Paulinho ka bere nje tjeter gol, kete here shume te bukur. Ka shenuar ne miqesoren mes Brazilit dhe Argjentines, qe ka perfunduar pak me pare me rezultatin 22. Me kete gol, pretendentet … Read More

FcIN – Inter-Bologna, akord: Krhin qendron tek Bologna

02/06/2013, 21:10 |

Bologna-Inter sipas asaj qe rezulton tek FcInterNews.It, kane arritur nje akord sa i perket bashkepronesise per mesfushorin Rene Krhin. Sloveni, i datelindjes 1990, qe luan nga 3 vjet per Bolognan, do te qendroj perseri tek Bologna dhe per … Read More

Pedulla: “Flamini pelqehet nga Mazzarri.” Goditje falas?

02/06/2013, 21:05 |

Edhe Alfredo Pedulla nga siti i tij konfirmon qe ekziston mundesia Inter per Mathieu Flamini: “Mathieu Flamini dhe nje e ardhme e gjitha per t’u shkruar. Ka nje kontrate ne skadim me Milanin dhe deri dy muaj me … Read More

De Laurentiis: “Zuniga dhe Behrami nuk levizin nga Napoli”

02/06/2013, 19:45 |

Nje president qe ecen me hapin e kohes. Aurelio De Laurentiis ka lene takim me ndjekesit e tij ne Twitter dhe u ka kthyer pergjigje pyetjeve te tyre. Nje ore e gjysem e dedikuar per tifozet napolitane dhe … Read More

Drejtori Sportiv Corinthians: “Inter paguaj dhe do e marresh Paulinhon.”

02/06/2013, 18:57 |

Duket sikur keshtu eshte e shkruar. Qe prej nje viti, per cdo merkato, emri i Paulinhos lidhet vazhdimisht me Interin. Tratativa, ndjekje, misione dhe pastaj gjithmone nuk behet gje. Ne keto oret e fundit nga Brazili (dhe jo … Read More

Marchetti: “Zv-Milito, kryesojne Bianchi dhe Gilardino. Basta…”

02/06/2013, 17:27 |

Nga studiot e Sky, eksperti i merkatos Luca Marchetti flet per strategjite e Interit ne merkato: “Ne kete moment per krahun e djathte ka nje avancim te Dusan Basta, qe e ka kaluar Islan. Eshte nje emer i … Read More

CdS – Mazzarri deshiron Flamini tek Interi

02/06/2013, 15:26 |

Sipas Corriere dello Sport, nje tjeter ide per mesfushen e Interit. Edhe kjo me kosto zero. Mazzarri pikerisht, eshte interesuar pas Mathieu Flamini dhe ja ka vene syrin. Francezi nuk ka gjetur akordin me Milanin, per rinovimin e … Read More

Sky: Zuniga i pari, por kujdes per Basta-Isla

02/06/2013, 13:53 |

Nga siti i tij zyrtar, eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio, jep te rejat mbi situaten e lidhur me lojtarin e krahut te djathteh qe mund te vije tek Inter ne sezonin e ardhshem: “Zuniga eshte ne vend … Read More

Edhe Interi pas Alvaro Negredos

02/06/2013, 12:49 |

Ylli i Sevillas, Alvaro Negredo është gati të largohet nga “Ramón Sánchez Pizjuán”. Në sezonin e ri ai pritet të luaje në Serie A. Interi dhe Fiorentina jane dy ekipet që kane treguar interesim më të madh për … Read More