Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 23, 2020

Scroll to top

Top

Merkato

Sky – Belfodil, Inter takon agjentet, gjysma per kartonin, huazimin e Silvestres dhe cash

18/06/2013, 16:57 |

Belfodil dhe Antonelli, dy emrat me te nxehte per merkaton interiste per momentin. Dy tratativa qe po diskutohet ne keto ore. Ja cfare thote Gianluca Di Marzio nga studiot e Sky Sport: “Vazhdon operacioni mes Interit dhe Parmes, … Read More

SM – Nese Guarin qendron, do largohet Duncan. Ja çmimi

18/06/2013, 15:05 |

Sipas Sport Mediaset, Fredy Guarin eshte ne merkato. Kete e shkruan Marco Barzaghi, duke shpejguar se si mund te pranohet nje oferte per kolumbianin e Interit. Po nese nuk vjen nje oferte? “Ne kete pike, meqe eshte zbehur … Read More

SKY – Parma ka kontaktuar me agjentin e Cassanos

18/06/2013, 14:07 |

Sic tregon Gianluca Di Marzio, pak minuta me pare, Parma ka kontaktuar me agjentin e Antonio Cassanos, Giuseppe Bozzo, dhe e ka informuar per tratativen me Interin. Ne oret e ardhshme, Interi do takohet perseri me klubin verdheblu … Read More

Branca pergenjeshtron gjithcka: “Asnje takim me Genoan. Cassano..”

18/06/2013, 13:53 |

Diten e sotme po flitej shume per nje takim mes Genoas dhe Interit, ku pervec te tjerash do te flitej per te ardhmen e Antonio Cassanos. Drejtori i zones teknike zikalter, Marco Branca, ka pergenjeshtruar gjithcka per gazetaret … Read More

Pedulla: “Inter-Belfodil, mund te arrihet marreveshja. Kushtet…”

18/06/2013, 13:38 |

Alfredo Pedulla, eksperti i merkatos te Sport-Italia, qe dje ishte i pari qe foli per darken mes Inter dhe Parmes te konfirmuar me vone edhe nga te tjeret, eshte kthyer te flase per idene e Interit per te … Read More

TMW – Inter-i ka marre nje vendim mbi Caldirola-n

18/06/2013, 12:06 |

Sipas Tuttomercatoweb, Inter-i ka vendosur qe ti jape nje shanc Luca Caldirola-s. Prezantimet shume te mira te bera nga qendermbrojtesi ne evenimetin europian te U21 kane bindur njerezit e merkatos zikalter mbi kualitetet e tij. Sic rezulton, ne … Read More

SKY – Edhe Genoa kerkon Duncan

18/06/2013, 11:48 |

Sipas Gianluca Di Marzio te Sky-it eshte edhe Alfred Duncan ne loje: «Genoa kerkon Duncan per Antonelli-n, nje kerkese e qarte nga ana e Inter-it per kete te fundit. Por per Duncan ne keto momente nuk behet fjale … Read More

Inter, dy takime. Belfodil piste e nxehte, ide per Bertolacci. Ndersa Silvestre

18/06/2013, 11:43 |

Interi luan ne dy pista: Genoa dhe Parma. Zilalterit do te takojne sot drejtuesit e te dyja skuadrave dhe jane shume tratativat qe do diskutohet, sic shpjegon Gianluca Di Marzio:

“Dy takime te programuara. Me Genoan … Read More

Di Marzio: «Inter-i kerkon Antonelli-n, sot eshte takimi me Genoa-n»

18/06/2013, 11:40 |

Gianluca Di Marzio, nga studiot e Sky-it, deklaron se Luca Antonelli i Genoa-s ka hyre ne interesin e Inter-it per krahun e majte: «Antonelli, Inter-it i pelqen dhe flitet per nje takim ne oret e ardhshme, per sot. … Read More

ZYRTARE – Bianchetti, Verona blen gjysmen e kartonit

18/06/2013, 10:50 |

Matteo Bianchetti, gjysma e kartonit te tij i takon Verona-s. Klubi i Verona-s ka deklaruar blerjen e gjysmes se kartonit nga Inter-i per qendermbrojtesin e kombetares italiane U21. Tashme Bianchetti eshte ne bashkepronesi midis ketyre dy klubeve.

Read More

GdS – Inter-i po punon per tre goditje… ne shtepine Cagliari-t

18/06/2013, 10:41 |

Tre goditje tek Cagliari? Sipas Gazzetta dello Sport, Inter-i vlereson Mauricio Pinilla-n, gjithashtu emer shume i nxehte eshte edhe Radja Nainggolan. Po mendon edhe per Agazzi-n ne rast se Samir Handanovic mund te ike nga Inter-i.

Read More

Pedulla: «Inter-Parma, dreke per Belfodil!

18/06/2013, 10:32 |

Alfredo Pedulla ka zbuluar se po zhvillohet nje takim dreke per Ishak Belfodil: «Inter-i dhe Parma kane zhvilluar nje takim, dhe emri me i nxehte eshte ai i Belfodil qe Inter-i ka shfaqur interes per te. Ne marreveshje … Read More

Isla: “Ja pse dua transferimin tek Inter. Ka patur oferte”

18/06/2013, 8:00 |

Mauricio Isla del hapur dhe tregon se cfare do te beje sezonin e ardhshem, dhe e ben kete ne TV kilen 24Horas. Ne bashkepronesi mes Juventus dhe Udinese, voton ne favor te destinacionit Inter dhe konfirmon se ka … Read More

Sky – Interi interesohet per Cyril Thereau. Ndersa per Rojo…

18/06/2013, 7:45 |

Interi informohet per Cyril Thereau, i cili ka bere shume mire tek Chievo ne sezonin e shkuar, dhe i ka bere disa skuadra te medha ne Serine A te levizin. Kete shkruan Gianluca Di Marzio nga websiti i … Read More