Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Merkato

Inter, ja kush mund te jete sulmuesi i katert kete sezon: “Nje italian, ashtu si ka deshire Marotta dhe Conte.”

09/09/2020, 10:35 |

Nje nga nyjet per tu zgjedhur ne merkaton e Interit me siguri qe eshte ceshtja e sulmuesit te katert.

Pas shpines se Lukaku, Lautaro dhe Sanchez, klubi zikalter deshiron qe te kete nje lojtar te besueshem per cdo moment te … Read More

E ardhmja e Godin? Interi ka bere zgjedhjen e saj dhe eshte shume e vendosur: “Klubi i ka komunikuar lojtarit…”

09/09/2020, 10:25 |

“E ardhmja e Diego Godin mund te jete vertete larg Milanos”. Keshtu hapet sot artikulli i Tuttosport ne lidhje me mbrojtesin e lindur ne 1986.

Ai sot per sot, shihet si nje lojtar ne merkato dhe me sa duket, po … Read More

INTER, ME NE FUND VIDAL – Arrihet marreveshja me Barcelonen: “Gjithcka eshte mbyllur gjate nates, ja detajet.”

09/09/2020, 10:19 |

Pas zyrtarizimit te djeshem per Aleksandar Kolarov, shume shpejt Interi mund te prezantoje nje tjeter lojtar ne Milano.

Behet fjale per Arturo Vidal, qe pas nje ndjekje te gjate nga Antonio Conte, shume shpejt mund te beje pjese ne skuadren … Read More

Inter, del ne pah nje emer totalisht i ri per sulmin? “Nga Parma tregojne se Ausilio ka kerkuar javen e kaluar informacione per Gervinho.”

08/09/2020, 16:54 |

Ka nje emer te ri per merkaton e Interit dhe me sa duket vjen direkt nga Parma ku diten e sotme ka dale nje lajm i ri per sulmin zikaler.

Behet fjale per Gervinho, sulmuesin e krahut te Parmes, qe … Read More

Sconcerti paralajmeron: “Ja kush eshte diferenca me e madhe sot ndermjet Interit dhe Juventusit: gjithcka lidhet me dy lojtare.”

08/09/2020, 16:49 |

I pyetur per mikrofonat e Calciomercato.com, Mario Sconcerti ka bere nje analize per dy lojtareve qe Inter dhe Juventusi besojne shume.

“Dy diferencat me te medha te Juventusit dhe Interit ne kete moment jane Kulusevski dhe Christian Eriksen/”

“Degjoj se … Read More

Sport Mediaset zbulon: “Sassuolo eshte shume afer nje lojtari te Interit. Marotta po diskuton dhe kerkon ne kembim Locatellin”

08/09/2020, 16:37 |

Per Aleksandar Kolarov ka ardhur zyrtarizimi vetem pak minuta me pare ndersa per Arturo Vidal Interi vazhdon rrugetimin e saj.

Sipas Sport Mediaset, edhe kiliani pritet diten e neserme ne Milano ku do te jete prezent per vizitat mjekesore.

“Kiliani … Read More

Inter, Conte i komunikon drejtuesve: “Mund te shisni kedo nga skuadra, me perjashtim te dy lojtareve.”

08/09/2020, 12:00 |

Antonio Conte ka vetem nje emer ne mendjen e tij per te parakaluar Juventusin ne sezonin e ri.

Behet fjale per N’Golo Kante, mesfushorin kampion bote qe po ndiqet nga Interi me kujdes prej javesh tashme.

Mesfushori francez shihet nga … Read More

CM zbulon: “Inter, ja pse Marotta hoqi dore perfundimisht nga Chiesa ne muajin qershor.”

08/09/2020, 11:45 |

Federico Chiesa ka qene me te vertete nje objektiv konkret dhe i vertete i Interit (Marottes).

Ashtu si eshte folur edhe disa dite me pare, klubi zikalter ka kerkuar ne menyre zyrtare ne muajin qershor tek Fiorentina informacione per lojtarin.

Read More

Corriere jep lajmin: “Inter, pothuajse nje skuader ne merkato: ja 8 emrat e nxehte qe mund te largohen.”

08/09/2020, 11:39 |

Jo vetem Vidal dhe Kolarov, por Interi ne kete moment eshte gati qe te sistemoje edhe marreveshjen per Darmian.

Sipas asaj qe tregon Il Corriere dello Sport, gjate javes, ky transferim do te sistemohet me klubin zikalter qe do te … Read More

Merkato, Biasin zbulon: “Inter po tenton nje mrekulli ne merkato. Ne rast se per dy lojtare aktual do te vijne…”

08/09/2020, 11:23 |

Gjate editorialit te tij te gjate per TuttoMercatoWeb, Fabrizio Biasin, gazetar i njohur zikalter, eshte ndalur ne vecanti te tratativat kryesore ne shtepine Inter.

“Kolarov ka mberritur qe diten e djeshme ne Milano. Per shume eshte i vjeter, por ai … Read More

Conte ka zgjedhur yllin e Interit te ri. Gazzetta: “Ja njeriu qe ai po ben cmendurira si per Lukaku.”

08/09/2020, 10:01 |

Kolarov sot do te behet zyrtare, Vidal eshte duke ardhur dhe ne sfond ka nje enderr te vetme per mesfushen.

Interi po punon fort pe te kenaqur kerkesat e teknikut zikalter, qe tashme i ka shume idete e qarta per … Read More

Inter, ki kujdes: Napoli i Gattusos eshte hedhur ne sulm per objektivin e madh te Contes!

07/09/2020, 10:32 |

Me sa duket, nuk eshte vetem Interi ne gare per sherbimet e lojtarit te krahut te Chelsea, Emerson Palmieri.

Sipas asaj qe tregon sot TuttoMercatoWeb, edhe Napoli ne oret e fundit eshte interesuar per mbrojtesin e londinezve.

Ne kete moment, … Read More

Inter, ALL IN ne merkato: “Drejtuesit kane rene te gjithe dakort, po bejne gjithcka per te blere nje TOP PLAYER ne mesfushe.”

07/09/2020, 10:05 |

Interi mblidhet sot ne Appianp Gentile per ti pergatitur por Conte nuk do ta kete skuadren e plote ne dispozicion.

Mungojne lojtaret e kombetareve, por mbi te gjitha, mungojne lojtaret qe jane shume afer ne merkato.

Gjithesesi, pertej zerave per … Read More

Conte dhe Interi kane rene dakort per emrin e madh qe duhet shitur: “Eshte nje sakrifice e dhimbshme, por e domosdoshme.”

06/09/2020, 16:26 |

Strategjia e Interit, e rene dakort me Antonio Conten pas paktit ne Villa Bellini, eshte qe te behet te pakten nje sakrifice e madhe per te financuar nje blerje te madhe.

Dhe keshtu, sipas asaj qe tregon sot Corriere dello … Read More