Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 24, 2021

Scroll to top

Top

Moviola

MOVIOLA – Dje arbitri i ndeshjes beri vetem nje gabim dhe ishte ne dem te Interit

07/11/2018, 19:54 |

Nje ndeshje shume e qete per polakun Szymon Marciniak, sic konfirmon edhe Gazzetta dello Sport. Merite edhe e sjelljes ekstremisht korrekte e te dyja skuadrave, pervec se ndonje teprim nga ana e Suarez me protesta.

“Ne minuten e 2′ menjehere Inter-i i … Read More