Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Ne plan te pare

Inter nuk ka hapsire, pse nuk ka hequr dore akoma nga Dybala? “Ja pergjigja qe te gjithe po kerkoni…”

11/07/2022, 14:13 |

Nuk ka vend sot te Inter per Paulo Dybala. Kjo eshte ajo qe mund te lexoni ne cdo media ne kete moment per argjentinasin me parameter 0.

Per te krijuar hapsire per Dybala, Inter ne fakt duhet te shese te … Read More

Gazzetta nuk permbahet: “Kush tha qe Asllani do te jete thjesht nje zevendes-Brozo? Nga Appiano po thone se ai…”

11/07/2022, 14:13 |

Goli i shenuar nga Kristjan Asllani kunder Fc Milanese ka marre duartrokitjet e te gjithe skuadres por edhe shume klikime ne web.

Lojtarit shqiptar nderkohe diten e sotme i eshte kushtuar nje hapsire shume e rendesishme edhe ne La Gazzetta dello … Read More

Inter, sot takimi i madh me agjentin e Vidal-Sanchez: “Gati te jape nje lajm te keq? As nuk do qe t’ja dije…”

11/07/2022, 12:32 |

Fernando Felicevich, agjenti i Arturo Vidal dhe Alexis Sanchez ka mberritur ne Milano dhe sot do te takohet me administratorin e deleguar te sportit tek Inter, Beppe Marotta.

Nderkohe, sipas Corriere della Sera, situata ne kete moment ne kampin interist … Read More

Corriere habit: “Skriniar-PSG, komplikohet gjithcka? Me sa duket Marotta ka edhe nje plan pa e shitur sllovakun per…”

11/07/2022, 10:41 |

Ne oret ne vazhdim, ndermjet dites se sotme dhe dites se neserme, pritet nje sulm i ri i Paris Saint-Germain per Milan Skriniar.

Per kete eshte e bindur edhe Corriere dello Sport, por kesaj radhe kjo gazete nuk eshte e … Read More

Inter, ky eshte momenti i se vertetes? “Me sa duket ka pasur nje takim me Inzaghin: i ka kerkuar direkt qe…”

10/07/2022, 20:49 |

Pas largimit te Ivan Perisic, tani do i takoje Gosens qe te zere vendin ne krahun e majte dhe te kete detyren e veshtire per te zevendesuar kroatin.

Inzaghi shpreson qe gjermani te jete ai i Bergamos, por natyrisht po … Read More

FcIN zbulon: “Brenda 48 oreve behet nje tjeter shitje e rendesishme ne Serie A? Jo Pinamonti por…”

10/07/2022, 18:50 |

Pas Ionut Radu, Ariedo Braida po tenton te beje nje tjeter goditje te rendesishme tek Inter per te perforcuar Cremonesen.

Kjo skuader sapo eshte ngjitur ne Serie A dhe po tenton gjithcka qe te ndertoje nje skuader qe do te … Read More

Inter, gati ti behet ulje PSG per Skriniar? “Ja shifra me e fundit qe mund te pranoje Inter: eshte ulur ne…”

10/07/2022, 15:20 |

Milan Skriniar tashme eshte nje hap larg PSG sipas asaj qe tregon diten e sotme La Gazzetta dello Sport.

Pas drekes se dites se premte ndermjet Antero Henrique dhe drejtuesve te Interit dhe kontakteve telefonike diten e djeshme, klubet jane afruar … Read More

Inter, analisti italian ben thirrjen e deshperuar: “Dybala do bente mire te mos shkonte atje sepse nuk…”

10/07/2022, 11:07 |

I intervistuar nga La Gazzetta dello Sport, ish-mbrojtesi (sot gazetar) Massimo Mauro ka folur per te ardhmen e Paulo Dybala.

Ai me sa duket ka bere nje thirrje te deshperuar per lojtarin qe te mos transferohet tek Inter, duke e … Read More

Corriere nuk ka dyshime: “Serie A, ligjin ne merkato e ben Marotta: deri tani askush nuk ka guxuar t’ja…”

10/07/2022, 11:07 |

Inter tashme e ka vendosur strategjine e saj ne merkato prej kohesh dhe sipas Corriere dello Sport, nuk ka asnje dyshim se kush po e ben ligjin ne merkato.

“Eshte Beppe Marotta mbreti i kesaj merkato, por jo vetem per … Read More

Inter, cfare po ndodh? Gazzetta zbulon: “Ja formacioni qe ka perdorur dje Inzaghi: po mendon seriozisht per…”

10/07/2022, 10:16 |

Diten e djeshme ka perfunduar 10-0 nje test miqesor i zhvilluar ne Appiano Gentile ndermjet Interit dhe Fc Milanese.

Golat ne kete ndeshje jane shenuar nderkohe nga Lukaku, Lautaro (dy), Correa, Asllani, Fontanarosa, Sangalli, Pinamonti, Lazaro e Curatolo.

“Me Skriniar qe … Read More

INTER, PSG GATI NJE IDE TE RE PER SKRINIAR? “Ja oferta e fundit per Interin. Duan te perfshijne edhe kartonin e…”

09/07/2022, 20:20 |

Me sa duket ka pasur kontakte te tjera ndermjet Interit dhe Paris Saint Germain ne oret e fundit per marreveshjen per Skriniar.

Palet duken se jane ende te largeta, por kontakte te tjera do te kete ne ditet ne vazhdim … Read More

Caicedo, cfare gafe e tmerrshme pas largimit nga Inter: “Ka mbetur pas skuader vetem sepse nuk ka…”

09/07/2022, 20:15 |

Felipe Caicedo, ish-sulmuesi i Interit per gjashte muajt e fundi te kampionatit te vjetshem duket se ka bere nje gabim te tmerrshem.

Lojtari ka pasur nje eksperience te shkurter ne Milano ku nuk ka lene aspak gjurme, por ai me … Read More

Inter, Biasin i habit te gjithe: “Nuk eshte aspak per tu perjashtuar qe tek Interi te shohim nje treshe si…”

09/07/2022, 19:59 |

Gazetari i njohur Fabrizio Biasin ne ditet e fundit ka qene shume aktiv per sa i perket merkatos se Interit ne kete moment.

Ai ka folur diten e sotme per mikrofonat e Radio Sportiva, duke folur nder te tjera, edhe … Read More

INTER, MBYLLET NDESHJA E PARE MIQESORE E SEZONIT: “10-0, menjehere nje gol i shenuar nga…”

09/07/2022, 19:53 |

Inter diten e sotme ka zhvilluar ndeshjen e saj te pare sezonale ne Appiano Gentile, por klubi nuk ka dashur qe ta quaje fiks te tille.

Nga ana e saj, Inter ka thene se ka zhvilluar nje ndeshje stervitore te … Read More