Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 22, 2019

Scroll to top

Top

Ne plan te pare

Moratti: “Isla, kujdeset Branca. Belfodil dhe Thohir? Per tani…”

02/07/2013, 21:37 |

Eshte nje Massimo Moratti shume i fshehur ai qe ka folur ne mikrofonat e Niccolo Ceccarini per Premium Calcio. Presidenti i Interit u eshte shmangur pyetjeve per merkaton, duke u nisur nga ardhja e Ishak Belfodil: “Te reja … Read More

Cordoba: “Ndjehemi ne borxh me tifozet. Ma Mazzarrin, miqesoret…”

02/07/2013, 20:05 |

I intervistuar nga Inter Channel, Ivan Ramiro Cordoba, team manager zikalter, prezanton sezonin e ri, i cili ka nisur sot me 7 lojtare qe kane filluar punen ne Appiano Gentile: “Duke qene dita e pare e stervitjes per … Read More

Aubameyang ka zgjedhur: jo Italine, do te shkoje ne Bundeslige

02/07/2013, 18:28 |

U zgjidh dhe misteri i lidhur me te ardhmen e Pierre-Emerick Aubameyang: sulmuesi i Saint-Etienne e ka zgjedhur skuadren e tij te ardhshme, qe nuk do te jete skuader Italiane, pavaresisht interesimit te Interit dhe Romes per te. … Read More

Moratti shet 100% tek Thohir. Po-ja vetem ne kushte te caktuara. Po vleresohet…

02/07/2013, 10:37 |

Deshtimi i tratatives me kinezet ka lene shenje, edhe per kete Massimo Moratti nuk ka ndermend te perserite gabimin qe te quaje te mbyllur nje tratative qe akoma nuk eshte. Edhe pse, ne krahasim me kontratat e shkruara … Read More

Cmenduria Wellington! Qe Interi ta bleje duhet te paguaje tre skuadra te ndryshme…

02/07/2013, 0:49 |

Pista qe con Interin tek Wellington sa vjen e behet akoma me e komplikuar. Interi, per te arritur tek mesfushori brazilian i klasit 1991 duhet te paguaje plot tre skuadra.

Kartoni i Wellington eshte i Sao … Read More

Sportske – Dragovic tek Interi, ja sa eshte paguar ai!

02/07/2013, 0:39 |

Sipas portalit sllav Sportske, Dragovic tek Interi eshte nje transferim i mbyllur, dhe sipas tyre lojtari austriak tashme thjesht po pret vizitat mjeksore tek Interi qe te zyrtarizohet gjithcka.

Sportske zbulon dhe shifrat e marveshjes, e … Read More

Sky – Nainggolan-Inter: Nuk eshte e thjeshte per dy motive!

02/07/2013, 0:29 |

Radja Nainggolan, eshte ky emri me i nxehte e merkatos zikalter. Lojtari i Cagliarit eshte prej kohesh ne radarin e Interit, por rruga per te ai eshte mjaft e veshtire.

Sipas asaj qe tregon Luva Marchetti … Read More

FOTO – Do te jete kjo bluza e Interit per sezonin 2013-2014?

02/07/2013, 0:08 |

Sa here qe mbyllet nje sezon, dhe rinis tjetri, gjithmone cdo tifoz pyet veten se cfare bluze do te kete ekipi vitin qe vjen, dhe natyrisht shum prej tyre shkojne qe ta blejne, eshte tashme pothuajse nje ceshtje … Read More

VIDEO – Boterori U20, super ndeshje e Laxalt kunder Uzbekistan

01/07/2013, 22:52 |

Diego Laxalt po zhvillon nje Boteror Under 20 te shkelqyer. Mesfushori i blere nga Inter ne janar, por qe do i bashkohet skuadres gjate pregatitjes verore, pasi ka qene protagonist ne 1/16 kunder Nigerise, ka zhvilluar nje ndeshje … Read More

Paulinho pershendet Corinthians: “Vetem Interi me ka kerkuar, por nuk eshte bere..”

01/07/2013, 22:34 |

Ne konference per shtyp, Paulinho, protagonist me kombetaren braziliane ne Kupen e Konfederatave – pershendet zyrtarisht Corinthians: “Eshte e veshtire te them dicka tani. Kane qene tre vjet te mrekullueshem. I vetmi propozim qe kam patur ka qene … Read More

Agj. Schelotto: “Interi ka thene qe Mazzarri nuk e do”

01/07/2013, 18:34 |

Ezequiel Schelotto ka treguar gjithmone kohet e fundit qe ka ne mendje vetem Interin, por ne realitet e ardhmja e tij eshte larg Milanos. Lojtari argjentinas ka pak shanse te veshe fanellen zikalter, me perjashtim te nje situate … Read More

Suarez ne FcInterNews: “Guarin do te rikthehet ai dikurshmi i Portos. Morati do te shese sepse…”

01/07/2013, 15:40 |

Interi eshte duke u pergatitur per sezonin e ri me shume ndryshime. Moratti eshte duke shitur nje kuote te vogel te aksioneve Thohir-it dhe merkato po hyn ne ditet me te nxehta tashme. Ja si i ka komentuar … Read More

FOTO – Ja topi qe do te perdoret per Serine A 2013-2014

01/07/2013, 15:32 |

Nike Incyte eshte topi i ri zyrtar i Serise A qe do te perdoret per sezonin 2013-2014 per kompeticionet Serie A TIM, TIM Cup, Supercoppa TIM.

Ndeshja e pare ku do te perdoret do te jete … Read More

Inter – Real Madrid, miqesore luksi! Ja sa do te perfitoje Interi nga kjo ndeshje…

01/07/2013, 14:24 |

Nje prag kampionati me veshtirsi te larte eshte ai qe do te zhvillojne djemte e Mazzarrit perpara se te nise kampionati zyrtarisht. Ne daten 10 gusht do te zhvillohet miqesorja e luksit me Realin e Madridit te Ancelottit … Read More