Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 25, 2019

Scroll to top

Top

Ne plan te pare

Natalino tregon: Interi me ka shpetuar jeten.

22/03/2013, 17:13 |

Felice Natalino eshte nje djale qe mjafton ta shikosh per te kuptuar se cfare njeriu eshte. Njeri i mrekullueshem, i edukuar qe nga dita e pare qe ka shkelur ne Interello. Dhe pastaj Appiano, debutimi ne skuadren e pare me … Read More

Marchetti: “Juan eshte e ardhmja. Ndoshta pas 10 vjetesh…”

22/03/2013, 17:12 |

Duke folur per ndeshjen Itali-Brazil, Luca Marchetti analisti i Sky Sport 24, ka folur rreth Juan Jesus, duke e cilesuar ate si nje nga emrat me interesante braziliane ne kampionatin italian: “Sonte eshte Itali-Brazil. Nje ndeshje e mrekullueshme. Une jam … Read More

Julio Cesar: “Milito do te kthehet me i forte se me pare”

21/03/2013, 14:14 |

Nostalgjia per Interin, nostalgji qe ngelet. Julio Cesar, me Brazilin e tij do te perballet me Italine, nje kthim ne te shkuaren per te qe ka luajtur shume vjet me Interin. Direkt nga stervitja e Seleçao-s, Sky sjell fjalet e … Read More

Sneijder: Interi, nje periudhe e bukur. Shume faleminderit Morattit.

21/03/2013, 14:05 |

I kthyer ne kombetare pas disa muajsh, Wesley Sneijder kthehet te flase midis te tjerash edhe per lamtumiren tek Inter. Kapitani i Hollandes, pavaresisht periudhes se fundit ne ekip, preferon te kujtoje momentet e bukura te aventures se tij zikalter:

Read More

CdS – Mourinho dhe Matrix per te afruar aksionere dhe sponsor tek Interi

21/03/2013, 13:55 |

Rrezikon te kthehet ne ceshtjen kryesore te momentit: Jose Mourinho tek Interi. Nje hipoteze e pranuar nga portugezi vete ne nje videomesazh, e rihedhur me bindje nga Corriere dello Sport, qe imagjinon nje kthim te Mout me Materazzin si zevendes … Read More