Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Ne plan te pare

Sky – Moratti ne Londer, ja pse. Thohir…

01/06/2013, 21:23 |

Zyrtarisht Massimo Moratti ka udhetuar per ne Londer per arsye familjare. Por ai eshte ne Londer edhe per tu konsultuar me familjen e tij sipas Sky. Ne fakt kemi edhe nje oferte te Erick Thohir, po mbetet te … Read More

Crespo: Strama nuk mund ti zgjidhte problemet. Icardi? Mendoj qe…

01/06/2013, 20:58 |

I paharruari bomber zikalter Hernan Crespo ne mikrofonat e Gazzetta TV ka komentuar sezonin e tmerrshem te Interit dhe aventuren e re te Mauro Icardit. “Inter sezon te deshtuar? Eshte normale. Veshtiresite mund te qendrojne gjithmone sidomos nga … Read More

Pa koment Thohir: “Interi? Nuk mund te flas”

01/06/2013, 16:00 |

Erick Thohir vazhdon te gjendet ne Milano. Kjo eshte ajo per te cilen flasin mediat indoneziane, qe dje kane kontaktuar manjatin per te marre informacione mbi tratativat me Massimo Morattin. Thohir nuk ka folur shume kur eshte pyetur … Read More

Adonis prove

01/06/2013, 14:00 |

Qe sot do te shpallim Inter Topin e Arte.

Read More

Thohir-Moratti, marreveshje? 30-40% dhe njerez ne administrate, me vone…

01/06/2013, 10:55 |

Massimo Moratti po luhatet. Oferta e Erick Thohir eshte e rendesishme, shume e rendesishme, dhe presidenti po e merr ne konsiderate “qetesisht, por seriozisht”. Tani ne koken e Morattit eshte mbi te gjitha nje opsion, sic raportohet deri … Read More

Sneijder sqaron: Interi poshte? Kurre nuk kam thene qe jam i kenaqur

01/06/2013, 10:37 |

“Degjoj qe dikush raporton fjale te gabuara. Nuk kam thene kurre qe jam i lumtur qe u largua Stramaccioni. Kam thene qe me vjen shume keq per menyren si ka perfunduar sezoni. Me vjen keq per tifozet dhe … Read More

Ranocchia: Conte me do tek Juve? Zerat dalin perdite por une…

01/06/2013, 10:29 |

Andrea Ranocchia, ne fund te miqesores qe Kombetarja Italiane ka fituar 4-0 me San Marinon, ka folur ne mikrofonat e Sky per ndeshjen ku eshte pyetur edhe per zerat e merkatos qe flasin per te ne Juventus:

Sole – Thohir ka ne mendje dy goditje: nje emer i ri

31/05/2013, 16:47 |

Nga faqja e Sole 24 Ore, lexohet se Erick Thohir i ka ne mendje lojtaret qe deshiron te sjelle ne Inter. Siç lexohet, emrat jane Ezequiel Lavezzi dhe Stefan Jovetic, goditje te kushtezuara nga shume miliona euro. Gjithcka … Read More

Drejtori Sportiv i Espanyol: “Longo nje talent, shpresoj qe tek Interi…”

31/05/2013, 16:00 |

Oscar Pararnau, drejtori sportiv i Espanyol, ka folur keshtu per Samuele Longo-n, sulmuesin e Interit pas nje viti eksperience ne Spanje: “Longo e ka treguar qe eshte nje djale me talent. Kur ka pasur mundesine per te zbritur … Read More

Zanetti: “Fjalet mbi Stramaccionin nuk me interesojne. Ne senatoret…”

31/05/2013, 12:45 |

Zanetti: “Fjalet mbi Stramaccionin nuk me interesojne. Ne senatoret…”

Javier Zanetti sapo ka bere nje konference shtypi nga restoranti i tij Botinero, me rastin e 2 vjetorit te restorantit qe e ka ne bashkepronesi me Cambiasso dhe prezantimit … Read More

Sneijder: Interi donte te me shkaterronte. Aty gjera te pahijshme…

31/05/2013, 12:12 |

Sulm shume i rende dhe  i dhunshem i Wesley Sneijder tek Inter. Ish mesfushori zikalter nuk jep asnje emer, por sulmon ashper: “Me vjen keq per ish shoket e mir dhe per tifozet por per disa persona nuk … Read More

Moratti dhe Thohir jane akoma larg. Nuk behet fjale per 100%.

31/05/2013, 10:42 |

“Per momentin nuk mendoj te shes”. Massimo Moratti ka thene te verteten ne lidhje me ceshtjen e asksioneve te Interit. Megjithate indoneziani i pasur eshte seriozisht i interesuar per te investuar ne FC Internazionale, kjo per shkak te … Read More

Zanetti: “Une, Inter dhe Capiten Amerika. Kthehem shpejt dhe tifozeve u them…”

30/05/2013, 23:16 |

Kapiteni i Interi Javier Zanetti, eshte intervistuar nga Gabriella Greison per Vanity Fair me rastin e prezantimit te nje loje sociale, oFootball, ai ka prekur tema te ndryshme te jetes dhe intervista eshte fantastike 

 E keni te plote … Read More