Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Nga 0 deri ne 10

Nga zero ne dhjete: Icardi meriton 8, ne 15 minuta Interi eshte per 7. Ku eshte Brozo?

21/02/2016, 20:06 |

Interi i Roberto Mancinit kthehet tek fitorja ne nje gare te veshtire, duke pare dhe situaten e krijuar rreth skuadres. Ne kete rubrike te rradhes “nga zero ne dhjete” do te pershkruajme ndeshjen e mbremshme e cila perfundoi … Read More

Nga zero tek dhjeta – Interi qëndron në zero, por Shaqiri vlen sa tre. Icardi krijon në çift, Gary Medel përsëri shtatë.

02/03/2015, 13:00 |

Interi kthehet në fushë pas tri ditëve pas fitores kundër Celtic, përsëri në San Siro, por kësaj rradhe zikaltërit nuk arritën ta përsërisin rezultatin të cilin e morrën të enjten dhe humbën 0-1 nga Fiorentina e Vincezo Montellas.

Read More

Nga 0 deri ne 10 – D’Ambrosio bene nje perseritje dhe M’Vila eshte metronomi ideal. Mazzarri kapet ne tre…

03/10/2014, 21:42 |

Pas paraqitjes negative kunder Cagliarit, zikalterit fitojne 2-0 kunder modesteve te Qarabag. D’Ambrosio dhe Icardi jane lojtaret qe vulosin fatin e ndeshjes, nderkohe me poshte keni numrat me interesant te ndeshjes me rubriken “Nga 0 deri ne 10”.

Read More

Nga 0 deri ne 10 – Elozhe zero dhe primat i hidhur. Inter gatuhet ne 7 minuta…

29/09/2014, 20:28 |

Ndeshja kunder Cagliarit ka qene vendimtare per fatin e ketij fillim-kampionati te Interit, ashtu si ne vitet e fundit, zikalterit bejne je gabim te qe vene ne dyshim gjerat e mira ne kete fillim kampionati. Tani te shohim … Read More

Nga zero deri ne dhjete – ‘Chapeau’ per 10-en, mbrojtja vlen zero. Per Guarin 9′ zemerim

15/09/2014, 16:10 |

Inter e fillon me nje 7-0 kunder Sassuolos pas pushimit te kombetareve dhe hesht menjehere kritikat e para te maturuara pas barazimit pa gola kunder Toros se Venturas. Ri-perjetojme bashke ndeshjen e Meazzas ne statistikat me te rendesishme … Read More

Stjarnan-Inter, ja se ku do te transmetohet ndeshja ne Itali!

19/08/2014, 21:43 |

Neser do te zhvillohet ndeshja e vlefshme per turin para-eleminator te Europa League Stjarnan-Inter. Zikalterit shpresojne te fitojne neser per te filluar sezonin ne menyren me te mire te mundeshme.

Stjarnan-Inter do te luhet ne oren … Read More

Nga Zero ne Dhjete – Te dhenat alarmante, rastet e humbura dhe te larguarit zhgenjyes

05/05/2014, 15:38 |

Interi deshton ne ndeshjen qe duhet te siguronte pothuajse Europa League per sezonin e ardhshem dhe per me teper ben nje hap fals pikerisht kunder Milanit ne rrugen drejt Europa League. Pervec kesaj luan nje loje te merzitshme … Read More

NGA ZERO NE DHJETE – Nje tjeter hap drejt Europa League

27/04/2014, 20:20 |

Inter deshton serish edhe njehere per fitoren e trete te njepasnjeshme dhe ndalon serish ne dy fitore: kunder Napolit dhe vetem me nje rezultat zero me zero por mungojne tashme tre pike per sigurine matematikore per te shkuar … Read More

De Grandis promovon Morata-n: “Do te besoja tek ai”

17/04/2014, 14:05 |

I intervistuar ne SkySport24, Stefano De Grandis shpeh preferencen e tij per te ardhmen e sulmit zikalter. “Inteligjente te investojne te nje i ri, keshtu qe do te promovoja ‘Morientesin e Ri’. Morata ka shenuar ne te gjitha grupmoshat … Read More

Agj. Casemiro-s: “Inter? Me behet qejfi. Kemi folur qe…”

16/04/2014, 15:26 |

Flet ne mikrofonat e TuttoMercatoWeb.com Joseph Lee, agjenti i Casemiro-s, per merkaton dhe kontaktet qe ka patur me Interin persa i perket lojtarit ne fjale: Në kam folur me Interin per Casemiron? Po, kemi folur nderkohe qe po mbyllnim … Read More

Nga Zero ne Dhjete – Shperthimi i Icardit, siguria e Palacios dhe pritjet e Handa-s

14/04/2014, 14:17 |

Eshte nje Inter qe nuk njeh rruge te mesme: mbas tre pikeve ne kater ndeshje, skuadra e Mazzarrit kthehet tek fitorja dhe e ben ne menyre te papare, me nje rezultat te paster 4-0 ne fushen e Sampdorias. … Read More

Nga Zero ne Dhjete – Icardi i rigjetur, penalltia e mallkuar dhe fitorja e plagosur

06/04/2014, 11:36 |

Serish shtyhet takimi me fitoren, qe ne shtepi mungon qe nga ndeshja 1-0 kunder Torinos, Interi duhet te kenaqet vetem me nje pike dhe me nje Icardi fantastik, autor i nje dopiete. Te analizojme numrat kryesore te ndeshjes … Read More

Nga Zero ne Dhjete – Nje tjeter hap fals brenda ne shtepi, golat vazhdojne te mungojne…

28/03/2014, 15:20 |

Pak nje Scuffet i papare, pak nje pjese e pare per tu harruar, Interi nuk arrin te kaloje murin Udinese dhe e shtyn serish fitoren ne shtepi, kesaj rradhe perpara syve te Thohir. Te analizojme ndeshjen ne numra … Read More

Nga Zero ne Dhjete – Njeriu i kopertines, Verona fatale (per te tjeret) dhe dyshimet e tifozeve

16/03/2014, 15:09 |

Fitorja e dyte e njepasnjeshme per Interin nen shenjen e numrit 2, Jonathan, autor i nje asist dhe nje goli. Nje ndeshje e pasur me te dhena numerike dhe statistika, te analizojme te gjitha atehere… Nga Zero ne … Read More