Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Nga Stervitja

Mazzarri, disipline, diskutime me lojtaret dhe menaxhimi i impiantit stervitor

07/07/2013, 12:46 |

Mazzarri po nxiton dhe deshiron te nise aventuren e tij me zikalterit. Tekniku interist gjate dites te djeshme – sic raporton edicioni i sotem i Gazzetta dello Sport – ka shkuar ne Appiano me pare se sa parashikimet, … Read More

Strevitje e diferencuar ne fushe per Militon dhe Samuel

05/07/2013, 14:16 |

Shume vape ne Pinetina, stervitje mengjesi per nje grup te vogel lojtaresh prezent. Stervitje per forcimin e muskujve, stervitje aerobike dhe stervitje teknike me top; ky tip programi eshte zbatuar sot ne mengjes per stervitje e mengjesit nga … Read More

Cordoba: “Ndjehemi ne borxh me tifozet. Ma Mazzarrin, miqesoret…”

02/07/2013, 20:05 |

I intervistuar nga Inter Channel, Ivan Ramiro Cordoba, team manager zikalter, prezanton sezonin e ri, i cili ka nisur sot me 7 lojtare qe kane filluar punen ne Appiano Gentile: “Duke qene dita e pare e stervitjes per … Read More

FOTO – Fillon zyrtarisht sezoni i ri. Ne Appiano kthehen lojtaret e pare.

02/07/2013, 19:28 |

Sot ka nisur zyrtarisht sezoni i ri ne Appiano Gentile. Ne qendren stervitore te Interit kane qene te pranishem shtate lojtare, te cilet kane filluar programet e personalizuara te rekuperimit prej demtimeve.

Luca Castellazi, Samuele Longo, … Read More

Ne Appiano sterviten 6 lojtare. Kapiten Zanetti…

30/05/2013, 11:02 |

Jane 6 lojtare qe vazhdojne stervitjen ne Appiano Gentile. Fizioterapi per Javier Zanettin, vrap i perzjere per Gaby Mudingayi, stervitje teknike ne fushe per Luca Castellazin, dhe se fundi program ne palester per Ibrahima Mbaye, Joel Obi dhe … Read More

Dita e pare interiste e Mazzarrit…

30/05/2013, 10:52 |

Ajo qe duhet te qendronte sekret, me kalimin e kohes ka dale ne drite. Walter Mazzarri e ka bere hyrjen e tij ne Milano, dhe diten e djeshme ka bere nje kontakt te pare me ambjentin e Interit.

Read More

Jo vetem Stramaccioni. Largohet edhe pregatitesi atletik Rapetti

29/05/2013, 13:07 |

Duket se nuk eshte vetem Andrea Stramaccioni ai qe paguan per sezonin zhgenjyes te Interit. Ne sezonin qe sapo mbyllem, numri i madh i demtimeve, pjesa me e madhe muskulare, kane ndikuar dukshem ne rezultatet e dobeta te … Read More

Vera e Interit: mes sfidave ne USA dhe miqesoreve me…

29/05/2013, 12:41 |

Merr forme vera e Interit te ri te Walter Mazzarrit. Skuadra mund te gjendet ne 8 korrik ne Pinetina per testet e para atletike. Pastaj ne 10 korrik te gjithe ne Pinzolo, periudhe qe do te zgjate deri … Read More