Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Nga Stervitja

Drejt Bolognas – Pioli pa Kondo dhe Icardi, por gjen Ivan dhe Ever. Ne dyshim Brozo: ne rrezik Roma!

15/02/2017, 10:59 |

Ne Bologna do te mungojne me siguri lojtaret e skualifikuar Kondogbia dhe Icardi: francezi do te mungoje nje ndeshje per shkak kartonash ndersa argjentinasit i ka ngelur edhe nje ndeshje per te shlyer nga denimi i post-Juventus.

Sky – Interi ne oren 11 ka filluar stervitjen, pas dreke niset per ne Palermo. Dyshimet e Piolit…

21/01/2017, 13:10 |

Sic tregon Massimiliano Nebuloni per Sky Sport 24, Interi ka nisur stervitjen ne oren 11 kete mengjes ne Appiano Gentile.

Pas drekes, me pas, ne oren 14.30 skuadra do te largohet nga qendra sportive drejt aeroportit … Read More

Sot ne oren 18:00 ndeshja e pare e Interit per 2017: Shans per Gabigol dhe jo vetem: ja formacioni!

03/01/2017, 11:51 |

Sot Interi do te jete e impenjuar ne trekendeshin e Cadice kunder Marbella, Linense (Segunda B spanjolle, e njejte me Lega Pro Italiane).

Ne fushe nuk do te jete Medel, akoma ne faze rekuperimi nga demtimi … Read More

Corriere – Pioli zhytje te plote ne boten Inter: dje 11 ore ne Pinetina. Diskutim me lojtaret dhe…

10/11/2016, 13:30 |

Rreth 11 ore zhytje e plote ne boten Inter ne Pinetina ne diten e tij te pare si tranjer i Interit. Pioli duket se e ka nisur me idete e qarta.

Corriere dello Sport tregon … Read More

Pioli mezi po pret te filloje punen me Interin: Sot ne Pinetina qe ne oren 7.45! Pas pak…

09/11/2016, 11:53 |

Fillon sot aventura e Stefano Piolit ne pankinen e Interit. Tekniku zikalter ka ardhur kete mengjes ne oren 7.45 ne Pinetina ne diten e tij te pare si interist.

Ai ka vizituar ambjentet, zyren e tij, … Read More

Gazzetta – Tone te larta nga ana e De Boer per lojtaret: “Ju nuk jeni nje skuader”. Ka pasur replika…

25/10/2016, 9:50 |

Frank De Boer fillon te heqe ‘gurickat’ nga kepuca. Sipas asaj qe thuhet nga Gazzetta dello Sport, dje, perpara stervitjes, tekniku ka grumbulluar skuadren per te bere nje diskutim. 

“Tonet jane rritur me shpejtesi ndermjet tranjerit … Read More

De Boer shkund skuadren: “Nese mendoni se emri ju ben te fitoni, gaboheni rende. Duhet sakrifice dhe…”

15/10/2016, 11:46 |

Momenti me i rendesishem per sezonin e Interit, duke pare qe nuk mund te humbet me terrent ne kampiont dhe duhet bere mire llogaria edhe ne Europa League sepse Interi eshte me nje kembe jashte.

Frank … Read More

Inter, te enjten test me Luganon

03/10/2016, 10:13 |

Pasi skuadra eshte rikthyer ne Milano gjate nates dje, Interi do te filloje tashme nje jave qe – pavarsisht ndaleses per shkak te kombetareve – do ta shohe te stervitet pa pushim deri te premten.

Asnje … Read More

Gazzetta – Alarm Perisic: ne rrezik ndaj Juventusit. Neser vendoset sepse…

15/09/2016, 10:32 |

Ivan Perisic do te humbase ndeshjen e sotme ne Europa League per nje problem fizik qe nuk eshte specifikuar me detaje, por mendohet te jete nje shqetesim muskular.

Gazzetta dello Sport provon te qartesoje situaten mbi … Read More

Sky – EL, ne sulm Eder, Palacio e Biabiany. Banega jashte. Hapesire per…

14/09/2016, 17:33 |

Andrea Paventi per Sky Sport 24 ka dhene te rejat e fundit per Interin ne prag te ndeshjes se Europa League neser kunder Hapoel.

Pavaresisht vullnetit per t’i dhene vazhdimesi formacionit, De Boer – i qete … Read More

Ansaldi nuk rekuperohet ne kohe dhe humbet Juventusin. Nagatomo nderkohe…

13/09/2016, 9:57 |

Lajme te keqija per Interin. Sipas asaj qe tregohet nga Gazzetta dello Sport, Ansaldi, do te jete i detyruar ta humbase ndeshjen e se dieles ndaj Juventusit.

Mbrojtesi i krahut te Interit po rekuperohet ende nga … Read More

De Boer, mbledhje ne Appiano me staffin e tij deri ne oren 17:00

12/09/2016, 20:02 |

Frank De Boer, pasi ka udhehequr stervitjen ne Appiano Gentile, ka ndaluar ne qendren stervitore zikalter deri ne oren 17:00.

Holandezi – shpjegon Sky Sport – ka pasur nje takim teknik me staffin e tij, me … Read More

Takim ne Appiano: De Boer i shpjegon drejtuesve cfare nuk shkoi ne Verona. Ja cfare eshte folur…

23/08/2016, 10:25 |

Nje dite pas humbjes se hidhur ndaj Chievos, ne Appiano Gentile eshte zhvilluar nje takim ndermjet klubit dhe tranjerit.

De Boer, i cili ka diskutuar tema te ndryshme ne Zanettin, Gardinin dhe Ausilio, e sic konfirmon … Read More

De Boer menjehere rreshter: “Do e perserisni ushtrimin deri sa te mos keni me fuqi…”

18/08/2016, 9:05 |

Punon me shume intensitet dhe me shume pak pushime.

Frank de Boer nuk deshiron te humbase kohe, me shume mundesi sepse deshiron qe prezantimi i tij dhe skuadres se tij ne ndeshjen e pare te kampionatit … Read More