Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 21, 2018

Scroll to top

Top

Nga Stervitja

Sky – Mancini ndryshon gjithcka dhe mesfusha do te rreshtohet…

26/02/2016, 16:07 |

Prova formaconi ne prag te Juventusit ne shtepine Inter per Roberto Mancinin.

Sic tregohet nga Massimiliano Nebuloni, heqja e skualifikimit per Kondogbia ne ndeshjen ndaj Juves ka shtyre Mancinin te ndryshoje modul loje: “Deri dje Mancini … Read More

Sky – Inter ne fushe ne mengjes: ja raporti i stervitjes

24/02/2016, 14:55 |

Sic tregon SkySport, Interi ka zbritur ne fushe ne mengjes per stervitjen e pare te dites se sotme.

Zikalterit do te bejne edhe nje stervitje te dyte mbas dreke. Ne stervitjen e mengjesit lojtaret ishin ndare … Read More

Juan, probleme fizike ne Appiano. Ne oret ne vazhdim…

19/02/2016, 14:09 |

Probleme fizike per Juan i cili ka ndjere shqetesime gjate stervitjes se sotme.

Si mase paraprake personeli mjekesor ka vendosur nderprerjen e stervitjes, priten te reja ne oret e ardhshme.

Braziliani keshtu eshte ne … Read More

ZYRTARE – Interi nga neser grumbullohet ne Pinetina deri te shtunen!

16/02/2016, 18:08 |

“Inter nga neser do te te grumbullohet ne Appiano Gentile deri te shtunen per te pergatitur sfiden Inter-Sampdoria.”

Me kete tweet, klubi zikalter ka zyrtarizuar grumbullimin ne Pinetina ne prag te ndeshjes, shume te rendesishme, te … Read More

Mancini zgjedh 4-4-2. Biabiany, Perisic ne krahe. Ndersa ne sulm Icardi…

13/02/2016, 11:41 |

Edhe ne stervitjen e djeshme, ashtu sic ka bere gjate gjithe javes, Mancini ka provuar me se shumti formacionin 4-4-2, qe mesa duket do jete pikerisht ky formacioni me te cilin ekipi zikalter do zbrese ne fushe te … Read More

Po hyme ne ‘periudhen Icardi’. Ne kete periudhe ne karrieren e tij, ai ka bere gjithmone…

09/02/2016, 18:11 |

Golat e Icardit kunder skuadrave nga Verona kane qene dy golat e pare te fazes se dyte te kampionatit. Ne te paren Maurito kishte shenuar ne 8 raste.

Sic tregohet nga Corriere … Read More

Icardi teresisht i rekuperuar, D’Ambrosio dhe Andreolli jo: Jashte ne EuropaLeague. Felipe…

17/02/2015, 18:41 |

Mauro Icardi sot ka zhviluar te gjiteh stervitjen me shoket e skaudres e do te jete rregullisht ne avionin qe do te coje Interin nga Milano ne Glasgow.

Nuk do te jene nderkohe D’Ambrosio dhe Andreolli, … Read More

Sky – Osvaldo paguan gjestin e bere: Stervitet vec ekipit ne Pinetina!

08/01/2015, 15:48 |

Pabldo Daniel Osvaldo po stervitet vecmas ekipit ne Pinetina. Sulmuesi Italo-Argjentinas nuk e ka zhvilluar stervitjen me shoket e skuadres sot dhe ne kete pike ulen shanset qe ai te jete i grumbulluar ne ndeshjen qe luhet ndaj … Read More

Osvaldo ne Argjentine, Jonathan ne Brazil: Mancio i humbet te dy. Dje u provuan…

20/12/2014, 14:46 |

As Osvaldo e as Jonathan nuk do te jene kunder Lazios e Roberto Mancini do i duhet qe te hedhe ne fushe skuadren pa dy lojtaret.

I pari ka udhetuar drejt Argjentines per te qendruar afer … Read More

Appiano – Gjest me te vertete jo i zakonshem nga Mancini: Sot ne fundin e stervitjes shkoi tek lojtaret dhe…

18/12/2014, 22:10 |

Nje gjest me te vertete jo i zakonshem ka mbyllur sot stervitjen e Interit ne Pinetina.

Ne fundin e stervitjes, Roberto Mancini ka grumbulluar te gjithe lojtaret ne mesin e fushes dhe i ka komplimentuar per … Read More

Hernanes dhe Kovacic ne grup me te tjeret. Por qe te dy jane…

17/12/2014, 19:55 |

Dy lajme te mira ne shtepine Inter ne stervitjen e zakonshme ne Appiano Gentile: Hernanes dhe Kovacic jane stervitur rregullisht me skuadren.

Qe te dy jane plotesisht te rekuperuar keshtu dhe shqetesimi per lojtaret eshte zhdukur … Read More

Drejt Udineses: Nagatomo eshte gati. Per Jonathan dhe Hernanes…

04/12/2014, 14:26 |

Stervitje e dyfishte dje per Interin. Sfida ndaj ishit Stramaccioni po afrohet dhe Mancini beson se do te rekuperoje Nagatomon per kete ndeshje. Japonezi eshte rikthyer ne grup dje pas problemit ne shpatull ndaj Dnipros.

Nderkohe … Read More

Nagatomo eshte rikthyer ne grup, Jonathan rikthehet me Chievon? Ndersa Hernanes dhe Kovacic…

03/12/2014, 15:25 |

Roberto Mancini ka rekuperuar Yuto Nagatomon. Japonezi, ne fakt, eshte rikthyer te stervitet me skuadren dhe do te jete gati per Inter-Udinese te dielen ne darke.

Po stervitet vecmas edhe Jonathan qe ne kete pike pritet … Read More

Zanetti nuk pelqehej nga Mazzarri ne Appiano. Tashme ai mund te kthehet aty sa here te doje! Bluza e tij…

17/11/2014, 17:41 |

Eshte rikthyer Roberto Mancini ne pankinen e Interit dhe eshte rikthyer edhe Javier Zanetti ne Pinetina.

Mediat Italiane nenvizojne sot se ish kapiteni zikalter “nuk pelqehej shume nga Walter Mazzarri prandaj nuk shkonte ne Pinetina shpesh, … Read More