Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2022

Scroll to top

Top

Nga Stervitja

Appiano: Inter ne pune e ndare ne dy grupe. Jonathan…

14/04/2014, 16:03 |

Kete mengjes Interi eshte rikthyer ne Pinetina per stervijen e pare te javes dhe qe te pergatitet per ndeshjen direkte me Parmen te vlefshme per kualifikimin ne Europa League dhe qe do te luhet te shtunen ne oren … Read More

Sky- Campagnaro akoma vecmas. Jonathan nuk stervitet me grupin sepse…

02/04/2014, 17:45 |

Sot Interi eshte stervitur ne Pinetina ne prag te sfides se te shtunes me Bolonjen. Akoma jane te pakte sigurite mbi formacionin qe do te zbrese ne fushen e Meazzas nga minuta e pare. Ne pasdite, shpjegon Matteo … Read More

Vetem lajme te mira per Inter-in para ndeshjes me Cagliari-n. Per me teper Hernanes…

20/02/2014, 11:55 |

Dy seanca stervitore per Inter-in dje ne prag te ndeshjes kunder Cagliari-t.

E detyruar per shkak te motit te keq skuadra eshte stervitur ne pjesen e mbyllur te fushes si ne mengjes ashtu dhe pasdite. Lajme … Read More

Infermieria – Kovacic ne grup, Alvarez jo…

19/02/2014, 16:25 |

Kohe rikthimesh ne stervitje tek Interi. Ne diten e djeshme eshte pare sebashku me shoket e tij ne stervitje Mateo Kovacic, qe duket se nuk ka me shqetesime ne gju. Kroati edhe sot ka vazhduar stervitjen e tij … Read More

Shqetesim tek Inter. 3 lojtare nderpresin stervitjen e sotme.

11/02/2014, 15:57 |

Gjate stervitjes se paradites se sotme, ekipi eshte ndare ne dy grupe, Per ata qe kane zbritur ne fushe te djelen eshte punuar me ushtrime aerobie me qellim rikuperimin e energjive ndersa pjesa tjeter qe nuk ka luajtur, ka punuar … Read More

Alvarez-Cuchu,e pamundur per ne Firenze. D’Ambrosio titullar?

11/02/2014, 12:10 |

Versioni online i Gazzetta dello Sport thote se per Alvarez dhe Cambiasso nuk do kete shanse qe te rekuperohen per sfiden kunder Fiorentines. Mazzarri duhet te vendose nqs do te riperdore dyshen Milito-Palacio ose te avancoje nje nga … Read More

Appiano – Terapi per Alvarez dhe Cambiasson. Neser stervitja ne Meazza…

07/02/2014, 16:23 |

Sot ne Pinetina skuadra eshte stervitur ne fushe te mbyllur. Mazzarri per ndeshjen ndaj Sassuolos do i duhet te beje pa Cambiasson dhe Alvarez, qe te dy te demtuar. Ata i jane nenshtruar sot terapive, mesa eshte mare … Read More

Hernanes vazhdon te tregoje aftesite e veta: Super gol me te majten, pastaj gol ‘Alla Del Piero”.

05/02/2014, 18:00 |

Hernanes nuk po humb me te vertete aspak kohe. Profeti po stervitet me shume entuziazem me Interin ne prag te ndeshjes me Sassuolon ne San Siro dhe po i impresionon te gjithe ne stervitje.

Ne stervitjen … Read More

Sky – Mauro Icardi ndaj Sassuolos mund te luaje vetem…

04/02/2014, 15:42 |

A eshte e mundsheme qe Mauro Icardi te luaje titullar kunder Sassuolos? Sipas asaj qe tregon Massimiliano Nebuloni ne Sky, pergjigja eshte jo.

“Nga ajo qe kemi mare vesh nga Interi, Icardi ka ne kembe vetem … Read More

Nebuloni: “Mazzarri provon Kovacic ne vend te Cambiasso. Chivu prane largimit nga futbolli.”

31/01/2014, 20:54 |

Massimiliano Nebuloni, nje nga gazetaret e SKY prane Interit ka folur per stervitjen e sotme te Inter. Sic raporton gazetari, Mazzarri ka provuar Kovacic ne vend te Cambiassos, i cili eshte i demtuar dhe do te mungoje per … Read More

Sky – Formacioni i mundshem i Interit ndaj Catanias. Ne krahasim me Genoan…

24/01/2014, 20:50 |

Sot jane stervitur me grupin si Guarin dhe Alvarez por edhe Icardi. Mazzarri nuk pritet te grumbulloje Guarin per ndeshjen me Catanian, por nese do ta grumbulloje Kolumbiani e sigurte qe do te jete ne pankine po ashtu … Read More

Guarin bie dakord me Interin: Nuk do te jete me Catanian!

24/01/2014, 15:34 |

Pas gjestit te rendesishem dje, duket se jane rikthyer raportet e qeta ndermjet Interit dhe Guarin. Kolumbiani dje eshte rikthyer ne stervitje me skuadren, por kjo sdo te thote qe emri i tij nuk mbetet me rreth te … Read More

Milito-Icardi goxha ne forme: Gola pafund ne ndeshjen stervitore!

23/01/2014, 15:11 |

Walter Mazzarri mund te kete shume besim ne prag te ndeshjes ndaj Catanias. Ne pritje te blerjes se ndonje sulmuesi, tekniku duket se ka dale mjaft i kenaqur nga stervitja e sotme, ku Diego Milito dhe Mauro Icardi … Read More

FcIN1908- Campagnaro, akoma i vecuar. Samuel dhe Jonathan…

06/11/2013, 15:48 |

Sabella ka thene qe Campagnaro eshte mire dhe se Mazzarri e mban jashte sepse nuk ka forme te mire. Mbase, ne fakt argjentinasi  vazhdon te beje nje stervitje te vecuar. Qe kur ka ardhur nga argjentina lojtari eshte … Read More