Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Nga Stervitja

Gazzetta – Lajmi i pare i keq per Interin: Terheqje muskulare per Kovacic. Ai do te mungoje…

15/07/2013, 11:54 |

Vjen demtimi i pare pa filluar mire sezoni i ri. Kesaj radhe demtohet ai qe nuk duhet te demtohej, sepse rreth tij do te ndertohet Interi i ri. Gazzetta dello Sport, flet per demtimin e Kovacic si dicka … Read More

Miqesoret gjate grumbullimit ne Pinzolo: Ja datat dhe oraret!

15/07/2013, 1:12 |

Jane tre miqesoret qe Interi ka ne program per te luajtur gjate grumbullimit veror ne Pinzolo.

E para do te luhet te merkuren ne daten 17 ne stadiumin Pineta kunder nje perfaqsuesje te zones se Trentinos, … Read More

Kovacic, shqetesim muskular per te! Ja sa mund te mungoje nese ka terheqje…

15/07/2013, 0:27 |

Nuk ishte sot mbasdite ne fushe dhe mungesa e tij u ndje direkt nga te gjithe. Kovacic nuk u stervit me shoket e ekipit sot gjate mbasdites. Ai pati nje shqetesim muskular, dhe neser ne mengjes do ti … Read More

VIDEO – Stervitja ne pyll e dates 13 korrik 2013

14/07/2013, 23:29 |

Sic ju treguam dje, nje pjese e stervitjes te dates 13 korrik mbasdite u zhvillua ne pyllin e Pinzolo, ku lojtaret vrapuan ne rrugen e shenjuar nga stafi teknik. Merrnin pjese te gjithe lojtaret, me perjashtim te Diego … Read More

Moratti ka arritur ne Pinzolo. Te gjitha detajet dhe bashkebisedimet me tifozet…

14/07/2013, 12:14 |

Ne fushen e stervitjes te Pinzolo ka arritur presidenti i Interit, Massimo Moratti. Perqafim me Cambiasson dhe pershendetje me Mazzarrin. Nderkohe ne tribune sapo kuptojne qe ka ardhur presidenti fillojne thirrjet: “C’è solo un presidente” (Ka vetem nje … Read More

Fillon stervitja e mengjesit, tifozet te shumte, nderkohe qe ka nje surprize!

14/07/2013, 10:48 |

Dita e peste e pregatitjes verore ne Pinzolo. Cunat jane ne fushe per stervitjen e pare te dites. Nderkohe ka nje surprize per te gjithe: eshte duke ardhur presidenti Moratti, qe ka dashur te vizitoje skuadren per kete … Read More

Belfodil dhe Ramazani: Interi po e ndihmon me te gjitha menyrat!

14/07/2013, 0:10 |

Nuk ka asnje problem fizik pas mungeses se Ishal Belfodil ne stervitjen e pasdites: Thjesht, Interi vazhdon te tregoje shume kujdes me djaloshin qe sic ju kemi then po mban Ramazan.

Mungesa e tij sot … Read More

Mbaye: “Me Mazzarrin vrapojmë shumë dhe mësojmë shumë”

13/07/2013, 21:09 |

Për Inter Channel: “Jam duke i shijuar dhe duke u kënaqur me këto stërvitje. Treneri punon shumë dhe është i përpiktë në lidhje me çdo gjë. Jam shumë i entuziazmuar për të ecur përpara dhe shpresoj se do … Read More

VIDEO – Stervitja e mengjesit e dates 12 Korrik me audio reale

13/07/2013, 19:40 |

Ne videon e me poshtme, mund te shikoni stervitjen e skuadres per mengjesin e dates 12 korrik me audio reale, ku pamjet jane nga ndeshja ne familje dhe sillen nga Inter Channel. Pothuajse te gjithe lojtaret marrin pjese … Read More

Ne stervitjen e mbasdites mungojne Belfodil dhe Milito, arsyeja…

13/07/2013, 19:19 |

Ne stervitjen e mbasdites, per here te pare mungonte Ishak Belfodil. Gjithsesi, mbrapa mungeses se tij nuk fshihet asnje problem fizik, por thjesht Interi po vazhdon te tregoje kujdes ndaj lojtarit qe po ndjek muajin e Ramazanit duke … Read More

Pinzolo – Shi, por Interistat jane prezent! Mazzarri punon me sulmin. Kurse Milito…

13/07/2013, 18:30 |

Eshte stervitja e dyte e dites. Tribunat jane plot edhe pse shiu vendosi qe ti komplikoje gjerat Interistave – te cilet jan shume – qe kane vendosur te kalojne fundjaven ne Pinzolo. Mazzarri punon shume me sulmin dhe … Read More

SKY – Ka shume entuziazem ne Pinzolo. Guarin eshte mire, ndersa Belfodil…

13/07/2013, 14:09 |

Silvia Vallini, e derguara e Sky ne Pinzolo, ben permbledhjen e pregatitjes te Interit. Ja fjalet e saj: “Eshte rritur shume entuziazmi i tifozeve qe sot ne mengjes kane mbushur tribunat e stadiumit ‘La Pineta’ te Pinzolos. Ka … Read More

Gazzetta – Kovacic si Hamsik? Mazzarri ka provuar…

13/07/2013, 10:25 |

Walter Mazzarri ka sjelle shume te reja ne ambientin zikalter. Njera i perket edhe Mateo Kovacic, i cili eshte spostuar disa metra me perpara dhe me ne te majte, per te patur mundesine te hyje ne zone dhe … Read More

Magjistari Pondrelli: “Zbuloj sekretin e pregatitjes atletike.”

12/07/2013, 23:04 |

“Jam ne krah te Mazzarrit prej 13 sezonesh dhe besoj se fati i stafit tone eshte te punojme me nje trainer shume te zotin qe na ben edhe ne te dukemi me te zotet.”

Trembedhjete sezone … Read More