Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 14, 2022

Scroll to top

Top

Notat

NOTAT – Gjithmone Brozovic plus 10 te tjere. D’Ambrosio-Candreva, Camp Nou eshte shume per ta!

24/10/2018, 23:43 |

Interi humbet ne Barcelone me rezultatin 2-0 nje ndeshje  qe per hir te vertetes nuk eshte se luajti ashtu si te gjithe prsinin.

Por kjo eshte edhe merite e Barcelones dhe mbajtjes se topit perfekte qe ato kishin sot.

Keto … Read More

NOTAT – Mbas Harry Kane, Skriniar dhe De Vrij “fshijne” Higuain!

21/10/2018, 23:35 |

HANDANOVIC 6 -Milani i lojes se bukur nuk i krijon shume probleme.

VRSALJKO 6 – Ne pjesen e pare shume agresiv krahu i djathte. Ne pjese te dyte zgjedh te qendroje me poshte dhe nuk merr pjese shpesh ne … Read More

NOTAT – Icardi-Brozovic, gjithcka rinis nga aty ku u la. Brozovic rikthehet Epik! Ndersa De Vrij…

19/09/2018, 1:05 |

Interi ka arritur te hedhe ne tapet Spurs vetem ne minutat shtese, por Meazza me ne fund pas shume kohesh ka perjetuar nje nga netet e saj me te magjishme ne Europe.

Keto jane notat e nates se pare magjike … Read More

NOTAT – Shpeton vetem Asamoah, Brozovic eshte pak epik. Dalbert: ndihme! Lautaro…

19/08/2018, 23:10 |

Interi e nis me hap fals ne Reggio Emilia kampionatin 2018/19 duke u mposhtur nga Sassuolo me rezultat 1-0 pas nje goli qe u shenua me penallti nga Berardi.

Keto jane notat e ndeshjes:

HANDANOVIC 6: Sassuolo rrezikon por pritje … Read More

Corriere – Ja notat e sezonit te Interit: komandojne Spalletti e Icardi, Dalbert dhe Candreva…

23/05/2018, 0:52 |

Pas nje sezoni qe eshte te mbyllur me buzeqeshje, me me shume drite sesa hije, Corriere dello Sport jep notat e protagonisteve zikalter.

7,5 HANDANOVIC – Ne mesin e me pozitive dhe lojtareve me vazhdimesi. Ndone gabim por shpesh ka qene … Read More

NOTAT – INTER I CMENDUR! Vecino, gol me vlere te madhe. Brozo eshte epik, Spalletti…

21/05/2018, 0:05 |

Fitore, tre pike dhe eshte Champions. Spalletti dhe djemte e tij heshtin Olimpicon dhe arrijne te dergojne Interin ne Champions. Keto jane notat e Lazio 2-3 Inter:

HANDANOVIC 6 – E pamundshme te bej dicka te devijimi i Perisic, por eshte … Read More

NOTAT: Icardi keq, Cancelo ne nje mbremje negative. Rafinha, cfare lojtari! Eder eshte…

12/05/2018, 23:50 |

Inter-Sassuolo perfundon 1-2.

Nje mbremje qe duhej te shkonte ndryshe merr nje kahje krejtesisht tjeter dhe i ben minimale shpresat per Champions League. Keto jane notat e lojtareve.

HANDANOVIC 5,5: Befasohet, se bashku me te gjithe barrieren, te gjuajta e … Read More

NOTAT – Rafinha zemra zikalter, Ranocchia hero i rastit. Brozovic nje maestro! Candreva…

06/05/2018, 14:52 |

Interi ka fituar dhe bindur ne fushen e veshtire te Udines me rezultatin e thelle 0-4.

Golat per zikalterit u shenuan nga Ranocchia, Rafinha, Icardi dhe Borja Valero.

Ndeshja e sotshme ka qene e dominuar totalisht nga Interi e cila … Read More

NOTAT: Skriniar madheshtor! Spalletti, pse ai ndryshim? Brozo epik… indirekt

22/04/2018, 18:15 |

Interi fiton serish, kete here ne Bentegodi kunder Chievos me rezultat 1-2.

Keto jane notat e lojtareve sot dhe te tranjerit te Interit:

HANDANOVIC 7 – E mban gjalle Interin atehere kur Chievo e rrezikon ne pjesen e pare. Gjithmone i … Read More

NOTAT – Miranda-Skriniar jane nje mur, mire edhe Handanovic. Icardi, cfare po te ndodh?

14/04/2018, 23:21 |

Interi duket se nuk di te fitoj me. Tani vjen nje barazim me Atalantan dhe ndeshja e trete pa shenuar gol.

Bergamo ka qene gjithmone nje fushe e veshtire per zikalterit por duke pare ate qe ndodhi ne fushe, nga … Read More

NOTAT – Icardi ne version ‘Nene Tereza’, Miranda leader dhe Handanovic fenomenal

04/04/2018, 21:54 |

Milani shpeton paq perballe nje Interi qe e dominoi per 90 minuta.

Derbi i sotshem perfundoi 0-0, por ky eshte nje barazim me rrjeta te paprekura qe ka lene te cuditur edhe vete lojtaret e Milanit te cilet kane pare … Read More

NOTAT – Icardi e Perisic jane super. Rafinha e Brozo bejne ligjin ne mesfushe…

31/03/2018, 17:24 |

HANDANOVIC 6 – Raste te rrezikshme, nje gjuajtje nga Aarons e nje shtyll nga Fares. Pjesen tjeter ka ndjekur ndeshjen si spektator. Porta vazhdon te qendroj e paprekur.

CANCELO 7 – Eshte ne cdo pjese te krahut te tij, disa … Read More

NOTAT – Icardi rikthehet Terminator. Brozovic dhe Gagliardini cfare simfonie!

18/03/2018, 16:41 |

Nje Inter ne version tornado qe shkund Sampin ne fortesen e saj sot dhe e hedh ne tapet me rezultatin tenistik 0-5. 

Por le te fillojme me notat e djemve zikalter te Spallettit sot qe e kane interpretuar ndeshjen ne … Read More

NOTAT: Inter-Benevento, Ranocchia me i miri ne fushe, Karamoh ndez Interin. Keq…

25/02/2018, 0:26 |

Interi fiton me shume mund ndaj Beneventos, por kjo fitore do te thote frymemarrje ne prag te ndeshjes shume te rendesishme ndaj Milanit qe do te luhet te dielen qe vjen.

Keto kane qene notat e zikalterve sot:

HANDANOVIC 6 – … Read More