Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 22, 2019

Scroll to top

Top

Shtypi i Dites

Faqet e para te gazetave – Interi bllokon Perin, Juve provon te befasoj zikalterit per Gabigol. Icardi…

05/08/2016, 1:11 |

Icardi, Gabigol dhe… Mattia Perin! Keto jane faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Strategjite e Inter. Icardi, mes fyerjeve dhe pistes se huaj. Rebus ne porte: bllokohet Perin. Sot Mauro mund te kthehet titullar … Read More

Faqet e para te gazetave – Icardi, sinjale dashurie ndaj Interit por Wanda deshiron 5 milione ne vit. Napoli nuk dorezohet

04/08/2016, 1:05 |

Keto jane faqet e para te gazetave italiane, me Corrieren qe akoma ka dyshime per te ardhmen e Icardit:

GAZZETTA DELLO SPORT – Tortura Icardi. Sinjale dashurie ndaj Interit, por Wanda deshiron 5 milione. Tweet-e zikalter: Napoli larg. … Read More

Faqet e para te gazetave – Interi ne sulm, Candreva+Gabigol! Moratti: “Jemi anti-Juve”. Mancini, flitet per rinovim

03/08/2016, 1:38 |

Merkato, merkato dhe vetem merkato. Keto jane faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Sinjale rikthimi. Interi ulerin. Candreva pune e kryer, Gabigol piste e nxehte. Moratti: “Jemi anti-Juve”. Eshte zyrtare transferimi i mesfushorit: 22 … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter, sulm per Gabigol! Eshte kerkuar Aubameyang. Mancini kritik per turneun ne SHBA…

02/08/2016, 1:11 |

Shume merkato edhe sot ne faqet e para te gazetave italiane. Keta jane titujt per te cilet flitet rreth Interit:

GAZZETTA DELLO SPORT Inter, sulm per Gabigol. Tani eshte edhe ok i kinezve. Barca eshte terhequr … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter, 50 milione per Cavani! Mancini do ta kete Candrevan, ne mesfushe mungon dicka. Gabigol…

01/08/2016, 1:12 |

Faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Mancini do e kete Candrevan. Ne mesfushe mungon goditja e fundit. Pritje per Gabigol. Roma, enderra eshte Darmian, D’Ambrosio eshte me lehte.

CORRIERE DELLO SPORT – Inter 50 … Read More

Faqet e para te gazetave – Cmenduri per Icardin: Napoli arrin ne 70 milione, Interi reziston. Mancini…

31/07/2016, 1:54 |

Keto jane faqet e para te gazetave italiane per daten 31 korrik:

GAZZETTA DELLO SPORT – Cmenduri per Icardin. Napoli arrin ne 70 milione per te dridhur Interin por muri per momentin reziston. Mancini, 3 dite per nje … Read More

Faqet e para te gazetave – E kryer per Candreva. Mancini fiton besimin e Suning. Napoli, Icardi vlen me shume se 60 milione

30/07/2016, 1:26 |

Faqet e para te gazetave italiane, nga Gazzetta dello Sport deri te Corriere dello Sport e Tuttosport:

GAZZETTA DELLO SPORT – Mes ofertes se Napolit dhe pashitshmerise. Cmimi i Mauritos. Thohir thekson: “Icardi vlen me shume se 60 … Read More

Faqet e para te gazetave – Distancimi i Icardit, mund te mungoj edhe me Bayernin. Napoli ofron 150 milione mes kartonit e rroges. Mancini, takimi ok

29/07/2016, 1:49 |

E ardhmja e Mauro Icardit dhe ajo e Roberto Mancinit jane temat qe trajtohen me shume nga gazetat kur vjen puna tek Interi:

GAZZETTA DELLO SPORT – Distancimi i Icardit. Inter, nje vere pa paqe. Ai dhe Wanda … Read More

Faqet e para te gazetave – Candreva, nje dhurate per Mancinin. Suning i irrituar, rikthehet rreziku i lamtumires

28/07/2016, 1:42 |

Mes merkatos dhe Mancinit, keto jane faqet e para te gazetave italiane:

LA GAZZETTA DELLO SPORT – Mjafton Candreva? Mancini, ja goditja. Por me Interin kthehet tensioni. Zikalterit arrijne ne 25 milione, shifra e pelqyer nga Lotito. Gjate … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter-Mancini, armepushim i armatosur. Icardi, solo Inter

27/07/2016, 1:39 |

Vazhdojne te jene Icardi dhe Mancini protagonistet kryesor ne ditet e fundit ne shtepine zikalter. Ashtu edhe tek faqet e para te gazetave ata zene vend ne nje pjese te madhe te tyre:

GAZZETTA DELLO SPORT – Mancini … Read More

Faqet e para te gazetave – Napoli ne sulm per Icardin. Mancini, ka perfunduar! Eshte gati De Boer

25/07/2016, 1:44 |

Tratativa Icardi-Napoli dhe e ardhmja e Roberto Mancinit jane temat me te nxehta per te cilat shkruhet nga gazetat italiane kur flitet per Interin:

GAZZETTA DELLO SPORT – Alarm Inter, Napoli provon. Sulm per Icardin. De Laurentiis 37 … Read More

Faqet e para te gazetave – Interi shpejton per Candrevan: gati oferta e re, pritet ok nga Thohir. Napoli pas Icardit

24/07/2016, 1:03 |

Ka hapesire edhe per strategjite e merkatos se Interit ne faqet e para te gazetave italiane. Ja se cfare thuhet:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter, gjueti per Candrevan. Eshte gati oferta e re, por pritet ok nga Thohir.

Read More

Faqet e para te gazetave – Interi pa komandant. Sot takimi Mancini-Thohir. Zikalterve i ofrohet Tevez…

23/07/2016, 1:20 |

Faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Milano ku je? Interi pa komandant, Milani pa para. Faze ngecje ne fushe dhe jashte. Sot takimi Mancini-Thohir.

TUTTOSPORT – Toh, Interit i ofrojne Tevezin. Argjentinasin mund te … Read More

Faqet e para te gazetave – Mancini i lodhur, deshiron rinovimin dhe dy blerje te forta. Pershpejtim per Candreva, Interi treni i fundit per Balotellin

22/07/2016, 0:55 |

Nje artikull i Corriere dello Sport per Roberto Mancinin eshte ai qe ben buje sot te faqet e para te gazetave italiane. Pa harruar edhe titujt e Gazzetta dello Sport dhe Tuttosport:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter, Gabriel … Read More