Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 17, 2018

Scroll to top

Top

Shtypi i Dites

Faqet e para te gazetave – Inter, nis sulmi per Joao Mario. Suning deshiron lojtar te rinj, Mancini me eksperience

07/07/2016, 1:48 |

Ajo qe thuhet ne mediat elektronike, konfirmohet edhe ne ato te shkruar: Interi ne sulm per Joao Mario. Merkato por jo vetem ne faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Suning i deshiron te rinjte, Mancini … Read More

Faqet e para te gazetave – Mancini i zemeruar, ndihet i perjashtuar. Gabriel Jesus…

06/07/2016, 1:36 |

Gazetat italiane sot i kane kushtuar hapesire merkatos se Interit por jo vetem. Ato kane vene ne dyshim edhe qetesine e Roberto Mancinit:

GAZZETTA DELLO SPORT Vuajtje Inter. Mancini i pa kenaqur, loje strategjie per … Read More

Faqet e para te gazetave – Optimizem per Gabriel Jesus. Mancini karikon Interin ne diten e pare, sulm per Teixeira e Joao Mario

05/07/2016, 1:44 |

Hapesire per merkaton e Interit ne faqet e para te merkatos zikalter.

GAZZETTA DELLO SPORT – Mancini: “Inter, koha per te fituar”. Eshte afer po-ja e Jesus. Dita e pare madhe in China: tekniku karikon. “Do te doja … Read More

Faqet e para te gazetave italiane – Lind Interi ManCina. Ronaldo ne presing per Gabriel Jesus. Bernardeschi dhe Candreva…

04/07/2016, 1:39 |

Hapesire te madhe per merkaton e Interit nga faqet e para te gazetave italiane. Keta jane rreshtat e tyre:

GAZZETTA DELLO SPORT Lind Interi ManCina. Sot grumbullimi i pare i periudhes Suning: Icardi dhe Kondogbia ne … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter refuzon Tottenhamin per Icardin. Ja kush eshte Gabriel Jesus, anti-Neymari

03/07/2016, 1:33 |

Ne faqet e para te gazetave italiane sot flitet kryesisht per eliminim e Italise nga Euro 2016. Por ka hapesire edhe per Interin dhe merkaton zikalter:

GAZZETTA DELLO SPORT – Gabriel Jesus, anti-Neymari. Ja kush eshte braziliani qe … Read More

Faqet e para te gazetave – Zhang mbeshtetet tek te rinjte: Berardi dhe Jesus. Eshte derby me Juven. Sala: “Interi ne maje”

30/06/2016, 1:21 |

Hapesire per merkaton dhe rrugetimin e ri kinez te Interit ne faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Flet kryetari. Sala: “Inter ne maje, kinezet nje mundesi per Milanon”. Zhang eshte me te rinjte: Berardi … Read More

Faqet e para te gazetave – Shi parash nga kinezet, Inter merr Gabriel Jesus dhe Berardi. Zhang: “Te paret kudo”

29/06/2016, 1:48 |

Nxehet merkato e Interit me kalimin zyrtar te Interit tek Suning. Ja titujt e faqeve te para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter, ja 242 milione. Shi parash nga kinezet. Urdheri i Zhang: “Te paret kudo”. … Read More

Faqet e para te gazetave – Dita e Suning, Mancini rinovon. Gabriel Jesus drejt Interit?

28/06/2016, 1:14 |

Eshte dita e Suning. Sot do te zyrtarizohet kalimi i mazhorances se Interit te kinezet e Suning permes asamblese se aksionareve. Nderkohe sa i perket merkatos ne oret e fundit te gjitha mediat italiane jane njezeri: Interi eshte … Read More

Faqet e para te gazetave – 5 milione mes Interit dhe Candrevas

27/06/2016, 1:27 |

Rikthehet emri i Antonio Candreva ne faqet e para te gazetave italiane. Sulmuesi italian ka kohe qe lidhet me nje kalim te Interi.

GAZZETTA DELLO SPORT – Nuk ka shkruar asgje per Interin ne faqen e pare.

CORRIERE … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter pret Murillon per Garay

26/06/2016, 1:24 |

Eshte vetem Corriere dello Sport gazeta qe i kushton hapesire Interit ne faqen e pare per sot.

GAZZETTA DELLO SPORT – Nuk ka shkruar asgje per Interin ne faqen e pare.

CORRIERE DELLO SPORT – Inter pret qe … Read More

Faqet e para te gazetave – Squinzi ngrin Interin por Berardi kerkon kohe. Witsel…

24/06/2016, 1:35 |

Flitet per merkaton e Interit ne faqet e para te gazetave italiane. Gazzetta dello Sport i kushton hapesire Berardit kurse Corriere flet per mesfushen, saktesisht per Axel Witsel:

GAZZETTA DELLO SPORT – Squinzi ngrin Interin por Berardi kerkon … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter, vjen Ansaldi: tani Candreva? Berardi…

23/06/2016, 1:36 |

Keto jane faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Ansaldi (dhe krosimet e tij) te Interi. Merkato: argjentinasi xhoker i kraheve. Te Genoa 3 milione dhe Laxalt. Berardi, pushimet perfundojne: do te dal kunder Sassuolos?

Read More

Faqet e para te gazetave – Inter-Juve, perplasje per Berardin. Ceshtja mund te perfundoj nen hetim!

22/06/2016, 1:44 |

Keto jane faqet e para te gazetave italiane per diten e sotme:

GAZZETTA DELLO SPORT – Berardi, perplasje Inter-Juve.

CORRIERE DELLO SPORT – Inter-Juve, cfare stuhie per Berardin. Zikalterit i kerkojne sulmuesin Sassuolos por Marotta pergjigjet jo edhe … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter seriozisht per Berardin, Zanetti ne SHBA per Lamelan

21/06/2016, 1:21 |

Eshte perseri Domenico Berardi ai qe ze vend ne faqet e para te gazetave kur behet fjale per merkaton e Interit. Nderkohe gazeta romane Corriere dello Sport shkruan edhe per Lamelan.

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter seriozisht per … Read More