Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 22, 2019

Scroll to top

Top

Shtypi i Dites

Faqet e para te gazetave – Icardi: “Qendroj te Interi, mund te mposhtim Juven”. Mancini deshiron Balotellin!

21/07/2016, 0:56 |

Kur flitet per Interin ne faqet e para te gazetave italiane qe do te dalin ne shitje pas pak oresh, hapesiren me te madhe e ze Icardi qe konfirmon se do te qendroj te Interi.

GAZZETTA … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter ne presing per Candreva. Wanda e ofron Icardin te Arsenal. Brozo…

20/07/2016, 0:49 |

Emri i Antonio Candreva gjen menjehere hapesire ne faqet e para te gazetave italiane kur flitet per merkaton e Interit. Trajtohet akoma ceshtja Icardit, lajm i ri per Brozon!

LA GAZZETTA DELLO SPORT – Tratativa Candreva, presing ndaj … Read More

Faqet e para te gazetave – Handa karikon: “Dua Championsin”. Gabriel Jesus, Palmeiras do te respektoj vullnetin e tij. Icardi…

19/07/2016, 0:51 |

Merkato me Gabriel Jesus ne fokus, nje interviste e Samir Hadanovic per Corriere dello Sport dhe ceshtja Icardi. Keto jane temat per te cilat gazetat italiane i kane dedikuar hapesire Interit ne faqet e tyre te para:

Faqet e para te gazetave – Inter dhe Mancini rrezikojne shkeputjen. Tekniku i zhgenjyer per merkaton. Kthehet Leonardo?

15/07/2016, 1:41 |

Humbja 2-1 ne miqesore kunder CSKA Sofia, merkato dhe skenaret e bujshem per pankinen zikalter jane titujt e sotem ne gazetat sportive.

GAZZETTA DELLO SPORT – Mes Mancinit dhe Interit rrezikohet shkeputja. Zgjat pak minuta takimi me Bolingbroke. … Read More

Faqet e para te gazetave – Kondo: “Do te udheheq Interin drejt CHL”. Witsel shume afer. Sulm per…

14/07/2016, 1:12 |

Mes konferences se Mancinit, ceshtjes Icardi por pa harruar merkaton me titujt e nxehte dhe te befasishem. Keto jane faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Karikimi i Kondogbias: “Rifitoj vendin te Franca dhe udheheq … Read More

Faqet e para te gazetave – Joao Mario i thote ‘po’ Interit! Jo mire miqesorja e pare

10/07/2016, 1:45 |

Mes portugezit Joao Mario dhe miqesores se pare se Interit para sezonit te ri, keto jane faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Nisje e ngadalte per Interin dhe Icardi-JoJo.

CORRIERE DELLO SPORT – Joao … Read More

Faqet e para te gazetave – Joao Mario, nje lojtar i ri nga Suning. Candreva te Napoli, lojtari frenon

08/07/2016, 1:27 |

Ashtu si perhere ka shume merkato ne faqet e para te gazetave italiane. Ja se cfare thone:

GAZZETTA DELLO SPORT – Joao Mario (nje lojtar i ri nga Suning) Eshte perfekt per kinezet dhe eshte oferta tjeter nga … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter, nis sulmi per Joao Mario. Suning deshiron lojtar te rinj, Mancini me eksperience

07/07/2016, 1:48 |

Ajo qe thuhet ne mediat elektronike, konfirmohet edhe ne ato te shkruar: Interi ne sulm per Joao Mario. Merkato por jo vetem ne faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Suning i deshiron te rinjte, Mancini … Read More

Faqet e para te gazetave – Mancini i zemeruar, ndihet i perjashtuar. Gabriel Jesus…

06/07/2016, 1:36 |

Gazetat italiane sot i kane kushtuar hapesire merkatos se Interit por jo vetem. Ato kane vene ne dyshim edhe qetesine e Roberto Mancinit:

GAZZETTA DELLO SPORT Vuajtje Inter. Mancini i pa kenaqur, loje strategjie per … Read More

Faqet e para te gazetave – Optimizem per Gabriel Jesus. Mancini karikon Interin ne diten e pare, sulm per Teixeira e Joao Mario

05/07/2016, 1:44 |

Hapesire per merkaton e Interit ne faqet e para te merkatos zikalter.

GAZZETTA DELLO SPORT – Mancini: “Inter, koha per te fituar”. Eshte afer po-ja e Jesus. Dita e pare madhe in China: tekniku karikon. “Do te doja … Read More

Faqet e para te gazetave italiane – Lind Interi ManCina. Ronaldo ne presing per Gabriel Jesus. Bernardeschi dhe Candreva…

04/07/2016, 1:39 |

Hapesire te madhe per merkaton e Interit nga faqet e para te gazetave italiane. Keta jane rreshtat e tyre:

GAZZETTA DELLO SPORT Lind Interi ManCina. Sot grumbullimi i pare i periudhes Suning: Icardi dhe Kondogbia ne … Read More

Faqet e para te gazetave – Inter refuzon Tottenhamin per Icardin. Ja kush eshte Gabriel Jesus, anti-Neymari

03/07/2016, 1:33 |

Ne faqet e para te gazetave italiane sot flitet kryesisht per eliminim e Italise nga Euro 2016. Por ka hapesire edhe per Interin dhe merkaton zikalter:

GAZZETTA DELLO SPORT – Gabriel Jesus, anti-Neymari. Ja kush eshte braziliani qe … Read More

Faqet e para te gazetave – Zhang mbeshtetet tek te rinjte: Berardi dhe Jesus. Eshte derby me Juven. Sala: “Interi ne maje”

30/06/2016, 1:21 |

Hapesire per merkaton dhe rrugetimin e ri kinez te Interit ne faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Flet kryetari. Sala: “Inter ne maje, kinezet nje mundesi per Milanon”. Zhang eshte me te rinjte: Berardi … Read More

Faqet e para te gazetave – Shi parash nga kinezet, Inter merr Gabriel Jesus dhe Berardi. Zhang: “Te paret kudo”

29/06/2016, 1:48 |

Nxehet merkato e Interit me kalimin zyrtar te Interit tek Suning. Ja titujt e faqeve te para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Inter, ja 242 milione. Shi parash nga kinezet. Urdheri i Zhang: “Te paret kudo”. … Read More